Confusion Project - Finding True Nature - koncert

Confusion Project - Finding True Nature - koncert
Primal jest suitą podzieloną na części, która opowiada o podróżowaniu człowieka samotnego. Wreszcie odnajduje on swą prawdziwą naturę oraz pierwotność w kontakcie z naturą i przyrodą.
Gdzie?
Worek Kości
Bagatela 10, 00-585 Warszawa
Kiedy?
2 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
25 zł

Finding True Nature, rok 2018 - tak właśnie brzmi tytuł koncertowej tasy, która promuje płytę "Primal" wydaną przez jazzowe trio, o nazwie: Confusion Project. W zespole są: Michał Ciesielski grający na fortepianie, Piotr Gierszewski na gitarze basowej i Adam Golicki, który z kolei gra na perkusji.

Primal jest suitą podzieloną na części, która opowiada o podróżowaniu człowieka samotnego. Wreszcie odnajduje on swą prawdziwą naturę oraz pierwotność w kontakcie z naturą i przyrodą. Jest to również historia człowieka, który odszukuje w sobie odwagę, aby dać upust swym marzeniom i instynktom, a także wyruszyć w całkiem nieznane rejony. Ucieka on od cywilizacji, zmaga się z wszelkimi trudnościami samotnej wędrówki, przy czym przeżywa wielką przygodę. Owa przygoda pomaga człowiekowi znaleźć, gdzieś dawno zagubioną swą naturę i pierwotną wrażliwość.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 2-go listopada 2018 roku, do warszawskiego Worka Kości, znajdującego się przy ulicy Bagatela 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl