Combichrist "One fire World Tour" - koncert

Combichrist "One fire World Tour" - koncert
Na swoim koncie posiadają setki koncertów na całej kuli ziemskiej, zaś w swej dyskografii udało im się zgromadzić, jak do tej pory, osiem albumów studyjnych
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
24 lipca 2019 od 20:00
Za ile?
75 zł

Czołowi przedstawiciele sceny electro-industrial metalowej wracają z nową płytą. Zespół Combichrist zapowiada na 7-go czerwca premierę swego dziewiątego studyjnego albumu, pod tytułem: „One Fire”, który wyjdzie dzięki nakładowi Out Of Line Music. Będzie to najlepszą okazją, żeby powrócić do naszego kraju, gdzie formacja zagra swoje premierowe koncerty już 23-go lipca w Klubie U Bazyla (Poznań) oraz 24-go lipca w Proximie (Warszawa).

Wszystko rozpoczęło się w roku 2003, kiedy Andy LaPlegua (Icon of Coil) zdołał napisać kilka piosenek power noise'owych, przy czym używał nazwy swego nowego side-projectu - brzmiącej Drive. Później uległa ona zmianie na Combichrist, w momencie kiedy pierwsza płyta, miała zostać wydana dzięki Out of Line. Single następujące po nim, a także koncerty spowodowały, że zespół Combichrist odniósł sukces jako formacja charakteryzująca się dość silnymi performance'ami, które obfitują, między innymi w interakcję Andyego z publiką oraz litry sztucznej krwi. Dziś formacja jest uznaną marką, prowadzoną konsekwentnie do przodu dzięki LaPlegua już od piętnastu lat. Na swoim koncie posiadają setki koncertów na całej kuli ziemskiej, zaś w swej dyskografii udało im się zgromadzić, jak do tej pory, osiem albumów studyjnych, jak również udział w dwudziestu kompilacjach oraz dwudziestu jeden remiksów od innych artystów.

Zespół obecnie wraca z nową płytą, pod tytułem: „One Fire”, zaś przy okazji ogłasza trasę światową, podczas której zagrają specjalnie dla Państwa więcej niż osiemdziesiąt koncertów w Europie oraz Ameryce Północnej, czy też Europie, zaliczając równocześnie największe festiwale letnie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go lipca 2019 roku, do warszawskiego Klubu Proxima, znajdującego się przy ulicy Żwirki i Wigury 99 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 75 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl