Coma / Trasa "Blisko" - XX-lecie zespołu

Coma / Trasa "Blisko" - XX-lecie zespołu
Formacja COMA znana jest miłośnikom ostrych dźwięków przede wszystkim z widowiskowych i energetycznych koncertów, które stanowią kompilację muzyki, poezji, filmu i teatru.
Gdzie?
Klub Hybrydy w Warszawie
Złota 7/9, 00-019 Warszawa
Kiedy?
3 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
65 zł

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert kultowej kapeli COMA. Koncert odbędzie się 3 listopada w Klubie Hybrydy w Warszawie. Listopadowy koncert w warszawskim klubie otwiera trasę koncertową zorganizowaną z okazji dwudziestolecia zespołu COMA. Trasa ma wyjątkowy charakter. Członkowie zespołu postanowili, że z okazji jubileuszu zagrają koncerty w salach, gdzie możliwy będzie bezpośredni kontakt z publicznością. Wszystkie te starania po to, by podziękować wiernym fanom za ostanie dwadzieścia lat.

Formacja COMA znana jest miłośnikom ostrych dźwięków przede wszystkim z widowiskowych i energetycznych koncertów, które stanowią kompilację muzyki, poezji, filmu i teatru. Coma powstała w 1998 roku. Pierwszy album ujrzał światło dzienne w maju 2004 roku. Pierwsza płyta zatytułowana została „Pierwsze Wyjście z Mroku”. Album spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, branży muzycznej oraz krytyki. Kolejne lata przyniosły aż sześć płyt. W tym były albumy studyjne oraz dodatkowo, trzy koncertowe wydawnictwa. Wiele z nich nagrodzonych zostało platyną i złotem.

Grupa muzyczna COMA wydała aż dwie płyty w języku angielskim, które zadebiutowały na światowym rynku muzycznym.Płyty nosiły tytuł: „Don’t Set Your Dogs On Me” oraz „Excess”.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

W październiku 2016 roku ukazał się koncept o eksperymentalnym charakterze. Album balansował na granicy klasycznego albumu rockowego oraz muzycznego audiobooka. Płyta zatytułowana została „2005 YU55”. Ta opowieść, składająca się z szesnastu części, stała się zapisem historii every mana - Adama Polaka. Historia życia bohatera obfituje w zaskakujące perypetie, sporo w niej kryzysów, sporo sukcesów. Cezurą staje się moment kontaktu z planetoidą o dziwnej nazwie „2005 YU55”. Spotkanie to ma niezwykle oniryczny i dość nieoczywisty charakter.

W ubiegłym roku, 20 października nastąpiła premiera albumu „Metal Ballads volume 1”. Płyta składa się z jedenastu utworów o wyraźnie publicystycznym charakterze. Powtarzającym się elementem są subtelne wątki erotyczne, a wszystko to osnute niezwykle mocnym, rockowym charakterem.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl