Coma - koncert
Przez kolejne lata Coma wydała pięć albumów studyjnych, a z nich trzy pokryły się złotem oraz platyną
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
28 listopada 2019 od 19:30
Za ile?
70 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Formacja Coma jest znana fanom muzyki głównie z energetycznych oraz widowiskowych koncertów, które łączą w sobie elementy poetyckie, muzykę, teatr, a także film.

Zespół powstał w roku 1998. Natomiast w maju, roku 2004 wydał swoją pierwszą płytę, noszącą tytuł: „Pierwsze Wyjście z Mroku”, jaka została niezwykle ciepło przyjęta przez krytyków oraz branżę, a co najważniejsze samą publikę. Album został nagrodzony, między innymi Fryderykiem kategoria: Album Roku – Rock. Coma w tym samym czasie została laureatem dwudziestego piątego Przeglądu Piosenki Aktorskiej (Wrocław).

Przez kolejne lata Coma wydała pięć albumów studyjnych, a z nich trzy pokryły się złotem oraz platyną, a także trzy wydawnictwa koncertowe (Złota oraz Platynowa Płyta). Formacja otrzymała za każdy z albumów polskich statuetkę Fryderyka, kategoria Album Roku - Rock, jak również w kategorii: Wokalista i Zespół Roku - Piotr Rogucki. Zespół wydał także dwa angielskojęzyczne albumy, noszące tytuły: „Excess” i „Don’t Set Your Dogs On Me”, jakie ukazały się na całej kuli ziemskiej.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Ostatnimi zaś latami Coma z powodzeniem pojawiała się na trasie (Wielka Brytania) seria koncertów: Manchester, Sheffield, Londyn, Birmingham, Liverpool, Southampton, Szkocja, a jesienią w Irlandii. 2009 rok, czerwiec - wówczas miał miejsce koncert specjalny formacji Coma w towarzystwie Orkiestry Symfoników Gdańskich, co jest marzeniem każdego zespołu rockowego. Symfoniczne koncerty Comy cieszą się zawsze wielkim zainteresowaniem, natomiast bilety na wydarzenia wyprzedaje się na kilka miesięcy przed wydarzeniami.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już28-go listopada 2019roku, do warszawskiego Klubu Stodoła, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl