Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Coma- koncert

Coma- koncert
 
Zespół ma na swoim koncie także dwie anglojęzyczne płyty, pierwsza pod tytułem "Excess" i druga "Don't Set Your Dogs On Me".
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?11 listopada 2017 od 19:00
za ile?55 zł

Grupa COMA, dała się poznać swoim fanom za sprawą swoich niezwykle widowiskowych i mocno energetycznych koncertów, które łączą w sobie poezję, muzykę, teatr oraz film. Zespół powstał w roku 1998. Swoją pierwszą płytę wydali w maju w roku 2004, płyta pod tytułem "Pierwsze Wyjście z Mroku", została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i branżę, ale przede wszystkim przez słuchaczy i publiczność.

Album został nagrodzony Fryderykiem za rockowy, najlepszy album roku. Coma w roku 2004 została także laureatem podczas imprezy, jaką był 25 Przegląd Piosenki Aktorskiej odbywający się we Wrocławiu. Następne 5 lat, to 5 kolejnych płyt studyjnych, jakich dorobił się zespół z czego aż 3 uzyskały status platynowych i złotych płyt. Dodatkowo wydali także trzy koncertowe wydawnictwa. Za każdą swoją polską płytę, Coma otrzymała Fryderyka w kategoriach: Album Roku – Rock, Zespół Roku oraz Wokalista Roku dla Piotra Roguckiego.

Zespół ma na swoim koncie także dwie anglojęzyczne płyty, pierwsza pod tytułem "Excess" i druga "Don't Set Your Dogs On Me". Obie płyty poznał cały świat. Wokalistą Comy jest Piotr Rogucki, który jest również aktorem- absolwentem krakowskiej PWST imienia Kazimierza Solskiego. Na swoim koncie ma wiele zdobytych nagród podczas różnych festiwali piosenek artystycznych, między innymi:

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

- druga nagroda w Krakowie w 2002 roku- Festiwal Piosenki Studenckiej
- Grand Prix-Festiwal Piosenki Aktorskiej zdobyty we Wrocławiu w roku 2004
- Grand Prix-Festiwal Spotkania Zamkowe Olsztyn 2004
 Nagroda Artystyczna Miasta Torunia imienia Grzegorza Ciechowskiego, zdobyta w roku 2004

Rogucki może pochwalić się również trzema albumami solowymi:

- "Loki – Wizja Dźwięku" z roku 2011
- "95-2003" z roku 2012
- "J.P. Śliwa" z roku 2015.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11 listopada 2017 roku do Gdańska do Stocznia Klub B90 o godzinie 19:00. Cena biletu: 55 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl