Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Coma - koncert

Coma - koncert
 
Zespół Coma wydał również dwie płyty angielskojęzyczne, o tytułach: "Excess" i "Don’t Set Your Dogs On Me".
gdzie?Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
kiedy?27 października 2017 od 19:30
za ile?55 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie formację Coma, która jest przede wszystkim dobrze znana miłośnikom muzyki energetycznej, a także widowiskowych występów, które łączą w sobie poezję, muzykę, film i teatr.

Zespół powstał w roku 1998, zaś w roku 2004 wydali swoją pierwsza płytę, noszącą tytuł: "Pierwsze Wyjście z Mroku". Została ona ciepło przyjęta przez branżę, krytyków, a także, co najważniejsze, przez fanów. Album zdobył Fryderyka, kategoria: Album Roku - Rock. Tego samego roku formacja Coma stała się laureatem dwudziestego piątego Przeglądu Aktorskiej Piosenki, w mieście Wrocław.

Później wydali sześć studyjnych albumów, z których aż trzy stały się platynowymi i złotymi, a także trzy koncertowe wydawnictwa (Złota oraz Platynowa płyta). Otrzymali również za każdą z polskich studyjnych płyt Fryderyka, kategoria: Album Roku - Rock, a także kategoria: Zespół Roku oraz Wokalista Roku dla Piotra Roguckiego. Zespół Coma wydał również dwie płyty angielskojęzyczne, o tytułach: "Excess" i "Don’t Set Your Dogs On Me". Ukazały się one na całej kuli ziemskiej.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

7-go października 2016 roku ukazał się natomiast koncept album eksperymentalny, który balansuje na granicy audiobooka muzycznego oraz rockowego klasycznego albumu, tytuł: "2005 YU55". Historia szesnastoczęściowa opisuje momenty kryzysowe z życia Adama Polaka, który jest równocześnie głównym bohaterem opowieści. W jego życiu występuje moment zwrotny, którym jest nieoczywiste spotkanie z planetoidą, posiadającą nazwę "2005 YU55".

Na koncert zapraszamy Państwa już 27-go października 2017 roku, do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a wstęp na nie kosztuje 55 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl