Columbus Festiwal Wiatru Ustka 2019
Columbus Festiwal Wiatru to impreza podczas której głowę będzie musieli zadzierać wysoko, ażeby móc zobaczyć niesamowite pokazy, akrobacje lotnicze, a także motoparalotniowe.
Gdzie?
Promenada Nadmorska
76–270 Ustka
Kiedy?
12 lipca 2019
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Urząd Miasta Ustki

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w II już edycji Columbus Festiwal Wiatru czyli w podniebnej imprezie nad wodą, która rozpocznie się 12 lipca 2019 roku dniem treningowym i potrwa do dnia następnego, tj. 13 lipca, wtedy też odbędzie się pokaz główny.

Columbus Festiwal Wiatru to impreza podczas której głowę będzie musieli zadzierać wysoko, ażeby móc zobaczyć niesamowite pokazy, akrobacje lotnicze, a także motoparalotniowe. Podczas II edycji uwagę warto skupić na wyjątkowych pokazach lotniczych w wykonaniu angielskich, niemieckich, czeskich i polskich pilotów. Swoje podniebne akrobacje pokażą także najlepsi na świecie motoparalotniarze. Akrobacje oglądać będzie można zarówno w dzień, jak i po zmroku. Wykorzystana zostanie również pirotechnika.

13 lipca wieczorem zapraszamy ponadto do wzięcia udziału we wspaniałym koncercie orkiestry symfonicznej z wykorzystaniem pięciu balonów na ogrzane powietrze. Gwiazdą Muzyczną Columbus Festiwal Wiatru tegorocznej edycji będzie Kamil Bednarek! Zapraszamy Państwa serdecznie, zaczynamy już 12 lipca na Promenadzie Nadmorskiej w Ustce! Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem Festiwalu jest Urząd Miasta Ustki.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl