Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Coldplay A Head Full Of Dreams Tour

Coldplay A Head Full Of Dreams Tour
 
Album, który miał swoją premierę w roku 2015, w grudniu, sprzedał się w nakładzie czterech milionów kopii.
gdzie?PGE Narodowy (d. Stadion Narodowy)
Al. Księcia Poniatowskiego J. 1, 03-901 Warszawa
kiedy?18 czerwca 2017 od 20:00
za ile?199 zł
organizatorLive Nation

Zespół Coldplay ogłasza koncerty na kontynencie europejskim. Formacja zagra dla Państwa aż trzynaście stadionowych koncertów w dziewięciu krajach. Odbędzie się również koncert w naszym kraju, w niedzielę, 18 czerwca 2017 roku, na PGE Narodowym, rzecz jasna w Warszawie. Prócz polski Coldplay odwiedzi:

* Francję
* Niemcy
* Austrię
* Szwecję
* Belgię
* Włochy
* Walię
* Irlandię

Od roku 2016, dokładniej od marca, zespół zachwycał publikę w USA, Ameryce Łacińskiej oraz w Europie, a w tym dał cztery całkiem wyprzedane koncerty na Wembley Stadium w Londynie. Sprzedano jak do tej pory dwa i pół miliona biletów na show, które tworzy zespół Coldplay, a także znani scenografowie: Paul'a Normandale, Misty Buckley. Koncertowa trasa zawitała w roku 2016, w grudniu do Nowej Zelandii oraz Australii.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Album, który miał swoją premierę w roku 2015, w grudniu, sprzedał się w nakładzie czterech milionów kopii. Piosenki znajdujące się na płycie, na przykład: Up&Up mają więcej niż miliard wyświetleń na popularnym serwisie YouTube. Dzienne światło właśnie ujrzał czwarty z kolei singiel tytułowy. W zeszłym tygodniu formacja zdobyła nominację do nagrody, o nazwie MTV EMAs w 4 kategoriach. Na albumie gościnnie usłyszeć można, takich artystów jak:

* Gwyneth Paltrow
* Tove Lo
* Beyoncé
* Noel Gallagher

Usłyszeć można na tej płycie także Prezydenta USA - Baracka Obamę, który śpiewa Amazing Grace. W naszym kraju album zdobył status Złotego.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl