Cohen i kobiety - koncert
Ten koncert to energetyczne oraz magiczne wręcz spotkanie przyjaciół, którzy grają piosenki mistrza, który swą twórczością inspiruje wielkich artystów już od pokoleń.
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
28 października 2018 od 19:00
Za ile?
89 zł

Cohen i kobiety - poruszający, niezwykły koncert utworów Leonarda Cohena, czyli legendarnego już kompozytora, poety i mistrza liryki. Jego piosenki w tłumaczeniu samego Macieja Zembatego inspirują od nowa czołowe wokalistki polskie, które zresztą reprezentują różne style oraz różne pokolenia. Za aranżację i oprawę muzyczną koncertu odpowiada muzyczny producent, muzyk i kompozytor, znany choćby z Republiki, czyli Leszek Biolik.

Ten koncert to energetyczne oraz magiczne wręcz spotkanie przyjaciół, którzy grają piosenki mistrza, który swą twórczością inspiruje wielkich artystów już od pokoleń. Usłyszą Państwo zatem niezapomniane przeboje, jak: "In My Secret Life", "Dance Me To The End Of Love", czy też "Suzanne" w nowym wymiarze kobiecym.

Na naszej scenie wystąpią: Grażyna Łobaszewska, Urszula Dudziak, Natalia Kukulska, Julia Pietrucha, Anita Lipnicka, Matylda Damięcka, Daria Zawiłow oraz Barbara Wrońska. Pomysłodawcą koncertu jest natomiast Marcin Tercjak, zaś współautorem koncepcji jest Maciej Pilarczyk. Opracowaniem muzycznym zajął się Leszek Biolik.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy już 28-go października 2018 roku, do warszawskiego Centralnego Ośrodka Sportu Hali "Torwar", znajdującego się przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 89 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl