Cochise - koncert
Cochise mają na swoim koncie liczne koncerty w plenerach, klubach oraz na festiwalach w całym kraju.
Gdzie?
Dworzec Zakopane
Krupówki 12, 34-500 Zakopane
Kiedy?
2 lutego 2019 od 20:00
Za ile?
25 zł

Muzyka, którą gra zespół Cochise jest połączeniem metalu, rocka oraz grunge’u. Formacja Cochise powstała w roku 2004 w Białymstoku. W dorobku grupy, pomijając debiutanckie demo, pod tytułem: „9”, znajduje się również płyta, pod tytułem: „Still Alive”, z roku 2010, jak również cover Danzig’a, pod tytułem: „Lick the blood off my hands”. Ukazał się on na kompilacji, pod nazwą: „Tribute to Danzig- Dark side of the blues”. Światło dzienne, w połowie maja, roku 2012, ujrzał drugi pełnowymiarowy album zespołu Cochise, pod tytułem: „Back to Beginning”, którego wydawca to Mystic Production. Natomiast 10-go lutego, roku 2014 premierę miał trzeci album, noszący tytuł: „118”.

Następny album grupy, pod tytułem: „The Sun Also Rises for Unicorns”, został wydany w roku 2015, przez Metal Mind Productions. Cochise mają na swoim koncie liczne koncerty w plenerach, klubach oraz na festiwalach w całym kraju. Grali, na przykład na Festiwalu Seven w Węgorzewie, na Festiwalu Sportu i Filmu w Wałczu, na Festiwalu Ciechan Cover, koncertach charytatywnych, czy zlotach motocyklowych.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 2-go lutego 2019 roku, do zakopiańskiego Dworca, znajdującego się przy ulicy Krupówki 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl