Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Coals - koncert

Coals - koncert
 
Jest to materiał współczesny, jednak przesiąknięty nostalgią. Inspiracje klipami pochodzącymi z MTV oraz folkiem, są tu połączone z odmianami aktualnymi hip-hopowymi.
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?11 listopada 2017 od 20:00
za ile?25 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie młody duet pochodzący ze Śląska - Coals. W jego skład wchodzą: Łukasz Rozmysłowski oraz Katarzyna Kowalczyk. Po jedynie pół rocznej egzystencji na scenie duet zaproszony został na OFF Festival, w trakcie którego Łukasz oraz Kasia, między innymi otworzyli pierwszą w naszym kraju videosesję dla stacji już legendarnej KEXP. Zespół w ostatnich miesiącach występuje regularnie na festiwalach za granicami Polski, na przykład: Iceland Airwaves, Reeperbahn Festival, Positivus Festival, LOFTAS, BUSH Budapest, MENT Ljubljana.

13-go października tego roku na światło dzienne wychynęła ich debiutancka płyta, pod tytułem: "Tamagotchi LP". Jest to materiał współczesny, jednak przesiąknięty nostalgią. Inspiracje klipami pochodzącymi z MTV oraz folkiem, są tu połączone z odmianami aktualnymi hip-hopowymi. Na instrumentach Łukasza Rozmysłowskiego, które są cykające hi-hatami oraz zbasowane, Katarzyna Kowalczyk przechodzi bardzo płynnie od wokaliz wręcz elfickich po nieśmiałe rapsy. Jaki w gruncie rzeczy daje to efekt? Otóż jest to muzyka emocjonalnie dystansowana, jak również introwertyczna, przeznaczona dla wszystkich tych, którzy uważają, że wieczór spędzony w domu z odpalonym YouTubem nie jest zmarnowany, zaś najfajniejszy rave to ten znajdujący się w głowach.

Na koncert zapraszamy serdecznie już 11-go listopada 2017 roku, do sopockiego Klubu Sfinks700, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl