Closterkeller / Violet & Viridian Tour 2018
Closterkeller jest jednym z czołowych przedstawicieli nurtu "klimatycznego" rocka, który został okrzyknięty kultową formacją, jeśli chodzi o scenę muzyczną w Polsce.
Gdzie?
Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
25 marca 2018 od 19:00
Za ile?
35 zł

Zapraszamy Państwa na koncert grupy Closterkeller, będący jednym z trasy koncertowej o nazwie "Violet & Viridian Tour 2018". Trasa koncertowa zorganizowana została ze względu na obchodzy 25-lecia albumu "Violet" oraz najnowszej płyty zespołu pod tytułem "Viridian". Dla fanów zespołu to nie lada gratka, usłyszą zarówno najnowsze kawałki z ostatniej płyty, kawałki z krążka "Violet" oraz piosenki z płyty z roku 2013 pod tytułem "Nero", która w tym roku obchodzi swoje 15-lecie.

Closterkeller jest jednym z czołowych przedstawicieli nurtu "klimatycznego" rocka, który został okrzyknięty kultową formacją, jeśli chodzi o scenę muzyczną w Polsce. Liderką grupy jest czołowa, polska wokalistka rockowa Anja Orthodox, która charakteryzuje się bardzo charyzmatyczną barwą głosu. Muzyka, którą wykonuje grupa jest bardzo różna: chore, zimnofalowe brzmienia, flisty z metalem, nieco "zakręcony" pop-rock oraz mocny akcent. To wszystko wchodzi w skład monumentalnych, gotyckich kompozycji.

Zapraszamy serdecznie już 25 marca 2018 roku do Gdańska do Wydziału Remontowego o godzinie 19.00. Cena biletu: 35 zł.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl