Clock Machine - koncert
Clock Machine bardzo serdecznie Państwa zaprasza na trasę jesienną, która ma za zadanie promować ich ostatnią płytę, pod tytułem: "Prognozy".
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
4 października 2019
Za ile?
45 zł

Clock Machine bardzo serdecznie Państwa zaprasza na trasę jesienną, która ma za zadanie promować ich ostatnią płytę, pod tytułem: "Prognozy".

Wszytko, co my wiemy o przyszłości, jest tyle warte co chłodne prognozowanie. To tutaj tkwią wszelakie obawy oraz nadzieje. Mogą one zwiastować ciągłe słońce oraz szczęście, ale też fatum, czy też nieskończony wściekły tajfun, który zniszczy niemalże wszystko napotkane na swojej drodze. Czy im zaufać, czy też przejść obok obojętnie? Co, jeśli mówi się prawdę o przyszłości? A jeśli jest za późno i nie mamy wpływu już na nic?

Wiosną 2019 roku formacja Clock Machine wydała swoją czwartą płytę długogrającą. To album zadający pytania oraz dogłębnie analizujący przeróżne oblicza międzyludzkich relacji. Z utworami traktującymi o próbach znalezienia wspólnego języka z innym człowiekiem. Jak również o słodkich sukcesach, czy gorzkich porażkach.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 4-go października 2019 roku, do sopockiego Klubu Sfinks700, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Bilety wstępu na wydarzenie kosztują 45 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl