Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

City Sounds: RALPH KAMINSKI - koncert

City Sounds: RALPH KAMINSKI - koncert
 
Ralph Kaminski jest wokalistą, autorem tekstów i kompozytorem, który tworzy muzykę autorską stylistycznie nawiązującą do popu artystycznego posiadającego elementy filmowej muzyki.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?5 grudnia 2017 od 20:00
za ile?40 zł

City Sounds bardzo serdecznie Państwa zaprasza na wyjątkowy koncert odkrycia poprzedniego muzycznego sezonu. Po zakończonych występach na wielkich festiwalach, jak między innymi: Open'er, Kraków Live, Soundrive, OFF RALPH KAMINSKI specjalnie dla Was zaśpiewa w mieście Wrocław. Zatem zapraszamy już 5-go grudnia 2017 roku w Gotyckiej Sali, Stary Klasztor.

Ralph Kaminski jest wokalistą, autorem tekstów i kompozytorem, który tworzy muzykę autorską stylistycznie nawiązującą do popu artystycznego posiadającego elementy filmowej muzyki. Jest ona dodatkowo okraszona dźwiękami fortepianu oraz skrzypiec.

Ralph to absolwent Muzycznej Akademii, w mieście Gdańsk, wydział Jazzu oraz Muzyki Estradowej, także studiował na Uniwersytecie Muzycznym CODARTS, znajdującym się w Rotterdamie. Jest związany artystycznie z Teatrem Wybrzeże, Gdańsk.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zdobywca licznych nagród oraz prestiżowych wyróżnień, jak na przykład: Grand Prix festiwalu międzynarodowego CARPATHIA 2011, FAMA 2013. W roku 2014 artysta został nominowany do nagrody prestiżowej artNoble, kategoria muzyka. Na płycie znajdują się piosenki, które są spójne, bardzo osobiste i stworzone w całości właśnie przez Kaminskiego. Muzyka, którą tworzy jest zatem dojrzała, poruszająca i głęboka, przede wszystkim dzięki różnorodnemu wokalowi artysty, wymykającemu się klasyfikacjom tak oczywistym.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl