City Sounds - NOON - koncert
Mikołaj Bugajak jest znany szerszej publice jako NOON. Na swoim koncie ma przynajmniej kilka albumów, które można nazwać klasycznymi.
Gdzie?
Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Kiedy?
18 października 2018 od 20:00
Za ile?
35 zł

NOON zagra dla Państwa we wrocławskiej Starej Piwnicy. Zatem zapraszamy bardzo serdecznie na koncert już 18-go października, o godzinie 20:00, zakończy się o godzinie 23:00. Bilety wstępu na koncert kosztują 35 złotych.

Mikołaj Bugajak jest znany szerszej publice jako NOON. Na swoim koncie ma przynajmniej kilka albumów, które można nazwać klasycznymi. Słynie z nieszablonowego podejścia ku muzyce, swoją karierę zaczął jako muzyczny producent, tworzył sukces artystów, jak między innymi: Grammatik, rok 2000 - “Światła miasta”, a także Pezet, rok 2002 - “Muzyka klasyczna” i “Muzyka poważna”, z roku 2004.

Noon tworzy głównie muzykę instrumentalną, zawartą na 4 mini płytach, z których wszystkie są utrzymane w innej stylistyce: "Dziwne dźwięki i niepojęte czyny", z roku 2010, "Pewne sekwencje",z roku 2008, "Gry Studyjne", z roku 2003 oraz "Bleak Output",z roku 2001. Droga od hip-hopu instrumentalnego, poprzez muzykę elektroniczną, po kompozycje akustyczne odbywała się płynnie przede wszystkim za sprawą charakterystycznych brzmień, które są jego wizytówką. W tym roku, w kwietniu, po wielu latach przerwy ukazała się następna płyta artysty, pod tytułem: „Algorytm”.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Pamiętajcie - muzyczny klub Stara Piwnica, znajdujący się w mieście Wrocław, przy ulicy Krupniczej 15.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl