Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

City Sounds: Marika zaśpiewa w Starym Klasztorze!

City Sounds: Marika zaśpiewa w Starym Klasztorze!
 
W sferze muzycznej dostrzec można wpływy elektroniczne oraz avant-popowe.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?15 lutego 2018 od 20:00

City Sounds ma zaszczyt zaprosić na kolejny koncert artystki, która ukrywa się pod pseudonimem Marika. Marta Kosakowska pojawi się w Starym Klasztorze, na scenie Sali Gotyckiej już 15 lutego. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Koniecznie zarezerwujcie czas! City Sounds MARIKA.

Marta Kosakowska Marika to autorka muzyki oraz słów, sceniczna artystka, która swą najnowszą płytą dokonuje przełomu stylistycznego w swojej karierze. Album ma wyraźny poetycki klimat w warstwie tekstowej. W sferze muzycznej dostrzec można wpływy elektroniczne oraz avant-popowe. Całość dopełnia kwartet smyczkowy o nazwie Fair Play Quartet oraz wokale gości, wśród których odnaleźć można Xxanaxxa, Skubasa, Buslava, Grubsona. Nową Marikę można próbować definiować jako artystkę, która stara się poszukiwać odpowiedzi na elementarne pytania i towarzyszy jej nieprzemijająca wiara w sens egzystencji, czucia i działań. Płyta jest intymna i niezwykle angażuje słuchaczy. Z jeszcze większą intensywnością spotkać się można podczas koncertów.

Artystka zaczynała karierę w roku 2002 od soulowych brzmień oraz klimatów reggae. Marika ma na koncie książkę zatytułowaną "Antydepresanty", cztery albumy oraz liczne gościnne udziały. Przez kilka sezonów pracowała w telewizji i radiu (między innymi prowadziła popularny The Voice of Poland). Marika nominowana była do Fryderyków oraz Superjedynek. Pochwalić się może występami na wielu krajowych scenach. Artystka reprezentowała Polskę poza jej granicami, wielokrotnie. Koncertowała we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Indiach.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl