Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Cisza Jak Ta - koncert

Cisza Jak Ta - koncert
 
Koncerty grupy Cisza Jak Ta wiodą słuchaczy muzycznym szlakiem przez połoniny górskie, morskie brzegi oraz brukowane miejskie ulice.
gdzie?Tawerna Gniazdo Piratów
Ogólna 5, 01-702 Warszawa
kiedy?26 listopada 2017 od 18:00
za ile?35 zł

Serdecznie zapraszamy na koncert do warszawskiego Gniazda Piratów Tawerna, przy ulicy Okólnej 5. Tu 26 listopada, o godzinie 18:00 koncert formacji Cisza Jak Ta. Grupa Cisza Jak Ta to bardzo bogate aranżacyjnie oraz nowoczesne podejście do tematu nurtu poetyckiej piosenki. Muzycy inspiracji poszukują w działalności Starego Dobrego Małżeństwa, Czerwonego Tulipana czy Wolnej Grupy Bukowina.

Formacja Cisza Jak Ta podąża z szacunkiem kursem, który wyznacza tradycja i dorobek kultowych grup. Artyści aranżacjom muzycznym nadają nowatorskie, młode oblicze, w którym dominują brzmienia fletów, klarnetu oraz skrzypiec. Całości dopełnia delikatna perkusja oraz przenikające dźwięki trzech gitar. Wszystko to maluje pejzaż, który zasługuje na miano Krainy Łagodności.

Dorobek formacji to ponad pięćdziesiąt utworów autorskich, kilka albumów oraz spora liczba koncertów, które zagrane zostały przez wszystkie lata działalności zespołu i świadczą o niezrównanym potencjale grupy. To również zachęta do odwiedzenia i poznania ich muzycznego terytorium.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Koncerty grupy Cisza Jak Ta wiodą słuchaczy muzycznym szlakiem przez połoniny górskie, morskie brzegi oraz brukowane miejskie ulice. Artyści opowiadają słowem oraz dźwiękiem o sile miłości, którą traktują niczym "spiritus movens" ludzkiej wędrówki przez życie. To podroż wypełniona wszelkimi barwami i odcieniami. W warstwie tekstowej pojawiają się wersy Agnieszki Osieckiej, Bolesława Leśmiana, Jonasza Kofty. Są również pieśni autorskie. Wszystkie te zabiegi artystyczne prezentowane są z należytym smakiem, pasją oraz energią, która staje się także udziałem publiczności i pozwala szczelnie wypełnić sale koncertowe. Drodzy Państwo, mamy zaszczyt zaprosić do świata Ciszy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl