Cirque du Soleil: Crystal
Oszałamiająca wręcz produkcja, która zabierze publikę w podróż ku zagadkowemu, skutemu lodem światu, w jakim różnym technikom łyżwiarskim towarzyszą zapierające dech w piersiach powietrzne akrobacje.
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
25 stycznia 2020 od 20:00
Za ile?
128 zł
Organizator
Tauron Arena Kraków

Cirque du Soleil za zaszczyt zaprezentować Państwu "CRYSTAL". To pierwszy taki akrobatyczny show, pierwszy raz w Polsce na lodzie. Oszałamiająca wręcz produkcja, która zabierze publikę w podróż ku zagadkowemu, skutemu lodem światu, w jakim różnym technikom łyżwiarskim towarzyszą zapierające dech w piersiach powietrzne akrobacje. Spektakl wyreżyserował Shany Carroll i Sebastien Soldevili. Opowiada on historię młodej dziewczyny - Crystal, która, jak się wydaje nie pasuje do środowiska jakie ją otacza. Kiedy przez przypadek wpada ona do zamarzniętego stawu, znajduje pod jego taflą alternatywną wersję swojego życia. Ekscentryczna bohaterka zabierze publikę w porywającą historię o odkrywaniu samych siebie, przez zanurzanie się w świecie swej wyobraźni. Poczujcie Państwo przypływ adrenaliny, podziwiajcie surrealistyczną, niesamowitą przestrzeń, w jaką wkracza bohaterka Crystal. Właśnie tam ma ona możliwość stawać się tą osobą, jaką zawsze pragnęła być: kreatywną, pewną siebie oraz ciekawą świata.

Ponad to Crystal zachęci Was, by oderwać się od rzeczywistości, a także by udać się do wielobarwnego świata opatrzonego zdumiewającymi projekcjami wizualnymi. Przedstawienie oczaruje także emocjonującą ścieżką dźwiękową, która łączy elementy popularnej muzyki a brzmieniem charakterystycznym Cirque du Soleil.

Show "Crystal" odpowiedni jest dla wszelakich grup wiekowych. Zaś międzynarodowa obsada spektaklu obejmuje czterdziestu trzech artystów i ponad pięćdziesięciu członków załogi z więcej niż dwudziestu różnych państw.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie już 25-go stycznia 2020 roku, do krakowskiej Tauron Areny, znajdującej się przy ulicy Lema 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 128 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl