Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Cinema Paradiso - koncert

Cinema Paradiso - koncert
 
Artystka zaśpiewa światowe i polskie przeboje wprost ze srebrnego ekranu.
gdzie?Loch Camelot
Św. Tomasza 17, 31-022 Kraków
kiedy?24 listopada 2017 od 19:30
za ile?40 zł

24 listopada przystroi się w filmowy kostium. Na scenie Lochu Camelot pojawi się Joanna Trafas - wielofunkcyjna sopranistka z Krakowa, która ma w sobie duszę aktorki musicalowej. Dała się poznać rolami Marii w musicalu West Side Story oraz Madame Giry w Upiorze w Operze. Artystka zaśpiewa światowe i polskie przeboje wprost ze srebrnego ekranu.

Na koncert w Lochu Camelot przygotowano specjalne aranżacje ponadczasowych utworów. Joannie Trafas towarzyszył w tych staraniach kompozytor Aleksander Brzeziński, twórca muzyki teatralnej oraz wielu piosenek. Najpopularniejsza z nich to "Bombonierka".

Joanna Trafas oraz Aleksander Brzeziński zapraszają na spotkanie z Batmanem, ojcem Chrzestnym, agentem 07 oraz agentem 007, Cruellą de Vil, całą Drużyną Pierścienia. Artyści proponują podróż do starego kina oraz zaserwują bliższe lub dalsze wyprawy. Między innymi do Baghdad Cafe, wprost do Casablanki, a nawet pod oraz nad wodę. Odważni odwiedzą rewiry skryte tuż za Dziewiątymi Wrotami.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Serdecznie zapraszamy! Cinema Paradiso otwiera swe podwoje o godzinie 19:30. Zapraszamy na scenę Lochu Camelot, przy ulicy świętego Tomasza 17 w Krakowie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl