Cigarettes After Sex - koncert
Zespół uzyskał wielki rozgłos, przy czym generowali setki miliony odsłuchów na popularnym YouTubie oraz portalach streamingowych.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
13 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
105 zł

Po całkowicie wyprzedanym koncercie w roku 2016, który odbył się w Starym Meneżu wracają do Gdańska. O kim mowa? Oczywiście o Cigarettes After Sex! Formacja, którą Polacy okrzyknęli swoimi ulubieńcami pojawi się w naszym kraju już 13-go sierpnia tego roku, znów w gdańskim Starym Meneżu, przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 105 złotych. Bilety będą dostępne od 9-go kwietnia przez Eventim.pl, GoOut.pl oraz we wszystkich salonach Empik.

Cigarettes After Sex jest kolektywem ambientowo-popowym, zaś na jego czele jest Greg Gonzalez. Formacja powstała w roku 2008 i zdołała wypuścić jak do tej pory dwie Epki: I i Affection i debiutancką, długogrającą płytę, pod nazwą: Cigarettes After Sex. Zespół uzyskał wielki rozgłos, przy czym generowali setki miliony odsłuchów na popularnym YouTubie oraz portalach streamingowych. Zdobyli miano jednego z najczęściej odsłuchiwanych zespołów na całej kuli ziemskiej. Cigarettes After Sex grali na ważnych festiwalach światowych, natomiast w Polsce, gdzie są szczególnie lubiani wszystkie koncerty do tej pory zostały już wyprzedane.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl