Chuck Frazier - koncert
Na muzyczny dorobek Chucka Fraziera składają się, między innymi: więcej niż pięćdziesiąt projektów, w jakich udzielał się on w charakterze muzyka sesyjnego.
Gdzie?
Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
Kiedy?
26 kwietnia 2019 od 21:30
Za ile?
25 zł

Chuck Frazier jest amerykańskim gitarzystą, wokalistą oraz kompozytorem bluesowym. Przyszedł na świat w Teksasie. Jego rodzina posiada bogate muzyczne tradycje. Chuck Frazier na gitarze grał już jako dziecko, wcześnie rozpoczął również koncertowanie z różnymi składami bluesowymi, pochodzącymi z rodzinnego Huston. Momentem przełomowym w karierze artysty była współpraca z gitarzystą jazzowym Sonnym Sharrockiem. To właśnie z nim Frazier po raz pierwszy wyjechał w trasę koncertową po Europie.

Na muzyczny dorobek Chucka Fraziera składają się, między innymi: więcej niż pięćdziesiąt projektów, w jakich udzielał się on w charakterze muzyka sesyjnego. Muzyka artysty jest mieszanką ekspresyjną funky, bluesa, soulu, jazzu oraz rocka. Trio, z jakim zagra na jesieni w naszym kraju, prócz kompozycji autorskich Fraziera, będzie wykonywał własne aranże piosenek sław, jak między innymi: Curtis Mayfield, James Brown, Jimi Hendrix, czy też Albert Collins.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go kwietnia 2019 roku, do krakowskiego Harris Piano Jazz Bar, znajdującego się przy Rynku Głównym 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl