Chuc Frazier Trio (USA)
Muzyka prezentowana przez Chucka w większości stanowi jego własne kompozycje, które są połączeniem blues’a, soul’u, jazz’u, rock’a i hip-hop’u
Gdzie?
Six Seasons
Klimczaka F. 15, 02-972 Warszawa
Kiedy?
22 sierpnia 2019 od 20:00
Za ile?
70 zł

Chuc Frazier jest artystą amerykańskim, który pochodzi z Houston w stanie Teksas. Wokalista, gitarzysta, kompozytor i showman prezentujący własny styl nieco ekspresyjny. Zaczął grać na gitarze, kiedy miał trzynaście lat, jego dziad, kiedy pracował w charakterze pomocnika na ranczu, pod snopem siana znalazł akustyczną gitarę i jak nie trudno się domyśleć, to był pierwszy instrument Chuca. Kiedy miał piętnaście lat grał w Austin, Houston, Dallas oraz okolicznych miejscowościach. Momentem przełomowym w karierze Chuca była natomiast współpraca z formacją legendarnego gitarzysty Sonnyego Sharrocka.

Muzyka prezentowana przez Chucka w większości stanowi jego własne kompozycje, które są połączeniem blues’a, soul’u, jazz’u, rock’a i hip-hop’u, Spory wpływ na twórczość artysty miał Albert Collins, wyśmienity gitarzysta również pochodzący z Teksasu.

Nawiązuje także do innych artystów, jak między innymi: Howlin Wolf, Taj Mahal, Prince, Jimi Hendrix i Curtis Mayfield. Ci wszyscy muzycy odegrali ogromny wpływ na kompozycje muzyka. Chuck nagrywał oraz występował z licznymi znanymi artystami, między innymi: Keithem Levene (PIL), Timem Scottem McConnellem (z Ledfoot), Pawłem Mąciwodą (Scorpions), Madconem i Tedem Parsonsem (Prong). Chuck prezentuje nowy, oryginalny oraz interesujący muzyczny styl, przy czym łączy elementy reggae, bluesa, metalu i hip-hop’u. To doskonały muzyk, którego koncerty po dwóch stronach oceanu cechuje ogromna szczerość, energia, a także wspaniały kontakt z publiką.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go sierpnia 2019 roku, do warszawskiego Klubu Six Seasons, znajdującego się przy ulicy Klimczaka F. 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl