Christmas Songs / Aga Zaryan - koncert
Artystyczna twórczość Agi Zaryan jest kwintesencją tego, co najwspanialsze w historii jazzu i jednocześnie kontynuacją tradycji już legendarnych dokonań jazzowych wokalistek.
Gdzie?
Strefa Kultury Wrocław - Impart
Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
Kiedy?
19 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
110 zł

Zmysłowy głos naszej Pierwszej Damy Jazzu Polskiego, selekcja ponadczasowych evergreenów w tematyce świątecznej i towarzystwo wytwornej formacji European Jazz Sextet. Kwintesencja koncertu, pod tytułem: „Christmas Songs”.

Wokalistka swym śpiewem przeniesie Państwa do atmosfery pełnej aury świątecznej oraz uniesienia bożonarodzeniowego. Wielkimi atutami koncertu będą wytrawny akompaniament formacji European Jazz Sextet, jak również wyjątkowy wybór utworów. Usłyszycie Państwo, między innymi: „Santa Claus Is Coming To Town”, czy „Jingle Bells”, jakie będą się uzupełniały z przepełnionym zadumą „Someday at Christmas” i jakże ciepłym „The Christmas Song”.

Artystyczna twórczość Agi Zaryan jest kwintesencją tego, co najwspanialsze w historii jazzu i jednocześnie kontynuacją tradycji już legendarnych dokonań jazzowych wokalistek. Artystka światowe uznanie zawdzięcza w dużej mierze swemu wyjątkowemu stylowi, podejściu do śpiewania i smakowi z jakże charakterystyczną lekkością frazowania oraz matowym, ciepłym tonem głosu.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zaryan to laureatka najważniejszych nagród w muzycznym świecie. Jej albumy sprzedają się w nakładach rekordowych, czym udowadniają, iż wysublimowany styl oraz ambicja pozwalają docierać do szerokiego grona publiki.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go stycznia 2020 roku, do wrocławskiej Strefy Kultury - Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl