Chris Carter w Empik Arkadia

Chris Carter w Empik Arkadia
Autor - Chris Carter, w oczach obserwatorów uchodzi za pisarza nieprzewidywalnego, który zaskakuje niemalże każdym ze swych kolejnych tytułów.
Gdzie?
Empik w Galerii Arkadia w Warszawie
Al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa
Kiedy?
15 kwietnia 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Empik

Wszystkie pomysły morderstw biorą się z szalonej głowy autora. Sam wspomniał tak, przy okazji rozmowy z Adamem Szają. Rozmowa dotyczyła nie jedynie nowej powieści artysty, pod tytułem: „Galeria umarłych”, ale również innych tematów.

Zatem zapraszamy Państwa serdecznie na wyczekiwanie przez wiernych fanów autorskie spotkanie z Carterem. Autor pochodzi z Brazylii i jest psychologiem policyjnym, jak również pisarzem, który na wydawniczym rynku pokazał się w charakterze popularnej serii thrillerów, traktujących o detektywie, pochodzącym z Los Angeles, nazwiskiem Robert Hunter.

Autor - Chris Carter, w oczach obserwatorów uchodzi za pisarza nieprzewidywalnego, który zaskakuje niemalże każdym ze swych kolejnych tytułów. A podczas czytania człowiek jest dosłownie wbity w fotel, na którym siedzi. I tym razem nie mogłoby być inaczej, bo artysta rozmawiając z Adamem Szają (smakksiazki.pl) opowie, na przykład o nowej premierze polskiej, pod tytułem: „Galeria umarłych”.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Pisarz porusza także temat swej pracy w policji, muzyki, jaką uwielbia oraz inspiracji do tworzenia. Co wydarzy się jeszcze, w trakcie naszego spotkania? Dowiedzą się Państwo już na miejscu, czyli w warszawskim Empiku, w Galerii Arkadia, znajdującej się przy Alei Jana Pawła 2 82. Wydarzenie odbędzie się 15-go kwietnia 2019 roku, o godz. 18:00 i jest ono bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl