Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Chory na Sukces - Spektakl Kabaretowy

Chory na Sukces - Spektakl Kabaretowy
 
Spektakl "Chory na Sukces" to satyra na ogólnodostępną tandetę, nadęcie i bufonadę oraz brak profesjonalizmu.
gdzie?Teatr Polski we Wrocławiu
Zapolskiej G. 3, 50-032 Wrocław
kiedy?25 sierpnia 2017 od 17:30
za ile?75 zł
organizatorOśrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu

„Chory na sukces ” to zabawna próba ukazania osoby Krzysztofa Ibisza, który pragnie wyjść naprzeciw próbom ośmieszenia oraz plotkom, które oscylują – jak niektórzy twierdzą – wokół jego osobowości Narcyza. By osiągnąć zamierzony cel, sam zainteresowany, kreuje na scenie postać, przekonanego o swej wyjątkowości, zarozumiałego bufona, po to, by udowodnić, że ma dystans do samego siebie i jednocześnie pragnie zdyskwalifikować wszystkie krążące o nim pomówienia i historie wyssane z palca.

W osiągnięciu zamierzonego celu pomagają mu czołowi artyści kabaretowi w Polsce: Mikołaj Cieślak (z Kabaretu Moralnego Niepokoju), Tadeusz Ross (z kabaretu Zulu Gula) oraz Piotr Pręgowski (z filmu Ranczo). Artyści stroją sobie żarty z Idola na wszelakie znane sposoby. Podlizując mu się, wpędzając go jednocześnie w rolę idiotycznego celebryty.

Spektakl "Chory na Sukces" to satyra na ogólnodostępną tandetę, nadęcie i bufonadę oraz brak profesjonalizmu. Ta satyra nie dotyczy tylko aktorskiego środowiska. To przede wszystkim satyra naszego codziennego życia, bliskiego środowiska.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy 25 sierpnia do Teatru Polskiego we Wrocławiu, gdzie na scenie przy Gabrieli Zapolskiej 3 o godzinie 17:30 rozpocznie się spektakl Chory na Sukces. Przed Państwem kabaret w najczystszej postaci! Salwy śmiechu gwarantowane od pierwszych do ostatnich minut!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl