Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Chopin Salon: Wonjoo Baek - koncert

Chopin Salon: Wonjoo Baek - koncert
 
Wspólnie z Państwem pragniemy zmieniać stolicę w miasto muzyki i właśnie dlatego czekamy tutaj na Was.
gdzie?Chopin Salon
Smolna 14, 00-375 Warszawa
kiedy?30 grudnia 2017 od 19:30
za ile?50 zł

Salon Chopina jest miejscem wręcz wyjątkowym, które znajduje się w kamienicy przedwojennej, przy ulicy Smolnej 14, Warszawa. Nasi, jedni z najwybitniejszych artystów, którzy zaprezentują Państwu wybrane dzieła Chopina, a zasiądą przy instrumencie Steinway & Sons. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie codziennie wieczorem na fortepianowe koncerty, rozpoczynające się o godzinie 19:30. Wspólnie z Państwem pragniemy zmieniać stolicę w miasto muzyki i właśnie dlatego czekamy tutaj na Was.

Wonjoo Baek przyszła na świat w roku 1989 w Chang-Won, Korea Południowa. Granie na fortepianie artystka zaczęła już w wieku czterech lat. W roku 2011 skończyła Keimyung-F Chopin Academy of Music, Keimyung University oraz College of Music i Performing Arts. W roku 2014 obroniła także dyplom na Uniwersytecie imienia Fryderyka Chopina, Warszawa, klasa fortepianu profesora Edwarda Wolanina oraz asystenta Radosława Sobczaka. Będąc studentką zdobyła stypendium UFC.

Na koncert zapraszamy już 3-go grudnia 2017 roku, do warszawskiego Chopin Salon, znajdującego się przy ulicy Smolnej 14. Zaczynamy o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl