Chopin Everyday: Maria Marquez Torres - koncert

Chopin Everyday: Maria Marquez Torres - koncert
To świetna okazja, żeby poznać twórczość samego Fryderyka Chopina z lampką wina w ręku oraz z domowymi słodkościami.
Gdzie?
Chopin Salon
Smolna 14, 00-375 Warszawa
Kiedy?
23 listopada 2019 od 19:30
Za ile?
50 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do warszawskiego Salonu Chopina, znajdującego się przy ulicy Smolnej 14, gdzie codziennie mają miejsce koncerty fortepianowe jakże wyjątkowych artystów. To świetna okazja, żeby poznać twórczość samego Fryderyka Chopina z lampką wina w ręku oraz z domowymi słodkościami. To także niepowtarzalna okazja, aby zrelaksować się w salonie, który ma ponad sto lat i jest zlokalizowany w stolicy i doświadczyć czegoś na wskroś magicznego, czyli muzyki mistrza.

Specjalnie dla Państwa zagra Maria Marquez Torres. Jest to pianistka hiszpańska, która pochodzi z Malagi, już od młodych lat wykazywała zamiłowanie do muzyki. Zyskała tytuł magistra Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina (Warszawa), studiowała w klasie fortepianu u profesorów Ramiro Sanjinesa oraz Jerzego Romaniuka. Artystka zagrała więcej niż sto pięćdziesiąt recitali. Jest członkinią trzech duetów: Duo Cervantes (fortepian cztery ręce) 3 koncertowe trasy odbywające się w Meksyku (San Luis Potosi, Guanajuato, Mexico DF oraz - Queretaro), Duo Mainake (fortepian i obój) - koncertowa trasa odbywała się w Andaluzji (Program, pod nazwą: Enredate), Kalifornii (Santa Monica, Los Angeles), koncerty organizowane współpracując z Ambasadami Hiszpanii oraz Meksyku (Warszawa) i Duo Biznaga (fortepian, sopran) - a w przygotowaniu jest nowa trasa na 2016 rok we wspólnej pracy z samym Diputacion of Malaga.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go listopada 2019 roku, do Chopin Salon, znajdującego się przy ulicy Smolnej 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl