Chłopaki z Natury w Gdańsku - koncert
Przedstawiamy Wam zatem dwóch takich, co znają się od wielu już lat, jednak od teraz dopiero grają melodię traktującą o życiu, na gitarę oraz na dwa głosy.
Gdzie?
Mechaniczna Pomarańcza
Do Studzienki 61, 80-227 Gdańsk
Kiedy?
28 listopada 2018 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wyjątkowy, pięknie muzyczny koncert, który ma na celu promocję debiutanckiego albumu "Chłopaków...".

Przedstawiamy Wam zatem dwóch takich, co znają się od wielu już lat, jednak od teraz dopiero grają melodię traktującą o życiu, na gitarę oraz na dwa głosy. Co ich głównie napędza? Otóż jest to przede wszystkim przyjaźń, a także wielka potrzeba odnalezienia światła nawet w szarych scenariuszach, jakie napisało życie. Są obdarzeni niebywałą ekspresją, empatyczną wrażliwością i poczuciem humoru, tak właśnie piszą tę muzyczną opowieść. Na przykład o miłości, niełatwej lecz tej trudnej, ale unoszącej nad chmury. O licznych wątpliwościach oraz o rodzącej się siły wprost z nich. O ludziach, radości, bólu i relacjach które mogą dotknąć wszystkich ludzi. Kiedy usłyszycie Państwo Chłopaków, z całą pewnością odniesiecie wrażenie, że znacie ich już wiele lat. Dzieje się tak, ponieważ śpiewają oni i grają właśnie o Tobie i o każdym z Was.

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie 28-go listopada 2018 roku, do gdańskiej Mechanicznej Pomarańczy, znajdującej się przy ulicy Do Studzienki 61. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu są bezpłatne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl