Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Chillout Classic - koncert

Chillout Classic - koncert
 
Będą również dzieła największych kompozytorów, miedzy innymi: Bacha, Mozarta, Vivaldiego, czy utwory muzyki współczesnej, piosenki w konwencji Over The Rainbow.
gdzie?Miasto Aniołów Klub
Chmielna 26, 80-748 Gdańsk
kiedy?19 listopada 2017 od 18:00
za ile?65 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go listopada 2017 roku, czyli w niedzielny wieczór na koncert-performance, noszący tytuł: Chillout Classic. Wydarzenie będzie miało miejsce w gdańskim Klubie Miasto Aniołów, znajdującym się przy ulicy Chmielnej 26 i rozpocznie się o godzinie 18:00, zaś bilety wstępu kosztują 65 złotych. Organizatorem tego projektu jest Baltic String Quartet. Restauracja na tę okazję zmieni się nie do poznania, ponieważ widownia znajdzie się po środku sali i zostanie zaciemniona kotarami. Przygasimy również światło. Nasi Gości będą mieli do dyspozycji jedynie miejsca leżące, czyli sofy dwuosobowe, plażowe leżaki, a także miejsca podłogowe - w cenie biletu ulgowego.

Smyczkowy kwartet wystąpi dla Was w listopadzie w towarzystwie świetnej sopranistki nazwiskiem Karolina Gorgol-Zaborniak. Zaprezentują jedynie nastrojowe i spokojne utwory, tak klasyczne, jak i melodie popularne pochodzące z filmów oraz jazzowe standardy. Pojawią się też piosenki wokalne i instrumentalne. Będą również dzieła największych kompozytorów, miedzy innymi: Bacha, Mozarta, Vivaldiego, czy utwory muzyki współczesnej, piosenki w konwencji Over The Rainbow. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl