CHEAP TOBACCO zagra w Starym Klasztorze!
Grupa CHEAP TOBACCO jest wybuchową mieszanką czystej energii, mocnego vintageowego brzmienia i autentyczności
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
8 października 2019 od 20:30
Za ile?
30 zł

Natalia Kwiatkowska jest jedną z ciekawszych wokalistek młodego pokolenia, wybrana trzy razy za najlepszą wokalistkę bluesową w naszym kraju. Przed Państwem wystąpi już 8-go października 2019 roku, we wrocławskim Klubie Muzycznym Stary Klasztor, znajdującym się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. Artystka wystąpi wraz ze swą formacją CHEAP TOBACCO!

Zespół CHEAP TOBACCO został nominowany do nagrody FRYDERYK 2019 w zamian za płytę pod tytułem: "Szum". Natomiast magazyn "Teraz Rock" postanowił umiejscowić formację na miejscu pierwszym, kategoria: Nadzieja Roku. Premierowy koncert odbył się w studiu imienia Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Singiel, pod tytułem: "Thunder" zdobył miejsce na Liście Przebojów Trójki i znalazł się na miejscu drugim na LP Antyradia.

Grupa CHEAP TOBACCO jest wybuchową mieszanką czystej energii, mocnego vintageowego brzmienia i autentyczności, połączona z jakże charakterystycznym głosem kobiety z Bieszczad, jaka trzy razy wybrana została najlepszą bluesową wokalistką Polski. Zespół zagrał więcej niż pięćset koncertów, tak w kraju, jak i poza jego granicami. Uzyskali wielkie uznanie słuchaczy i muzycznych dziennikarzy. Mają na swym koncie koncert podczas festiwalu Legend Rocka (Dolina Charlotty, Canadian Music Week - Kanada, Toronto i podczas Sziget Festival (Budapeszt).

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Najnowszy album, pod tytułem: "Szum"jest emocjonalnym rollercoasterem, który zabiera słuchaczy w podróż pośród niebanalnych brzmień, rytmów oraz melodii. 12/100 kompozycji w Monochrom Studio to dowód na to, iż CHEAP TOBACCO to zespół bezkompromisowy, dla którego rockowa energia oraz siła grania live są wartościami nadrzędnymi. A to wszystko w połączeniu z lirycznym oraz elektryzującym głosem Natalii Kwiatkowskiej, co nie pozwoli Wam przejść obok krążka obojętnie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl