Cheap Tobacco - koncert
To czysta energia autentyczności, a także mocne vintageowe brzmienie, połączone z charyzmatycznym i charakterystycznym głosem wokalistki pochodzącej z Bieszczad
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
7 listopada 2018 od 20:30
Za ile?
30 zł

Cheap Tobacco wystąpi we wrocławskim Starym Klasztorze, znajdującym się przy ulicy Purkyniego J. E. 1, już 7-go listopada 2018 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. Natalia Kwiatkowska jest jedną z najciekawszych artystek młodego pokolenia, została dwa razy wybrana najlepszą wokalistą bluesową w naszym kraju. Zatem Kwiatkowska z zespołem Cheap Tobacco wystąpią we Wrocławiu.

Cheap Tobacco są mieszanką wybuchową. To czysta energia autentyczności, a także mocne vintageowe brzmienie, połączone z charyzmatycznym i charakterystycznym głosem wokalistki pochodzącej z Bieszczad, która aż dwa razy wybrana została najlepszą wokalistką bluesową w naszym kraju.

Zespół w trakcie siedmiu lat swojego istnienia zagrał więcej niż czterysta pięćdziesiąt koncertów w Polsce oraz zagranicą. Uzyskali wielkie uznanie publiczności, a także muzycznych dziennikarzy. Na swym koncie mają więcej niż piętnaście nagród, o nazwie: Grand Prix, jak również liczne nagrody publiczności. Formacja, będąc rockowym organizmem, nie pozwala równocześnie, by ich zaszufladkować. Zespół śmiało zrezygnował z utartych schematów, i zrobił to na rzecz inspiracji niecodziennych. Przy czym nie boją się, że stracą na wiarygodności. Nastał wreszcie czas na całkowicie nową twarz formacji Cheap Tabacco.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Nadchodzący album, pod tytułem: „Szum” jest emocjonalnym rollercoasterem, który zabiera słuchaczy w podróż pośród niebanalnych brzmień, rytmów oraz melodii. Jest to dwanaście kompozycji, które zostały nagrane na setkę (Monochrom Studio) - to dowód na to, iż zespół Cheap Tabacco jest grupą bezkompromisową, dla której energia rockowa oraz siła grania są nadrzędnymi wartościami. A wszystko to łącząc się z elektryzującym oraz lirycznym głosem Kwiatkowskiej nie pozwoli przejść Wam obok tej płyty obojętnie. Jest to formacja, która stworzyła własny, bardzo atrakcyjny muzyczny język, którym udaje im się porozumiewać z młodymi, a także starszymi słuchaczami. Chociaż młodzi, tworzą świadomie i dojrzale. Potrafią grać w pełni autorski materiał. Już od kilku lat muzyka grupy gości regularnie w audycjach autorskich Trójki. Słuchacze audycji Jana Chojnackiego, z Trójki Polskiego Radia bardzo często pytają o nowe nagrania zespołu. Również z Radiowej Trójki wypowiada się o nich Piotr Baron, który twierdzi, że trzeba ich zobaczyć na żywo, ponieważ album jest naprawdę świetny, zaś koncerty wyglądają jeszcze lepiej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl