Chcesz się bawić? Zadzwoń! - spektakl teatralny

Chcesz się bawić? Zadzwoń! - spektakl teatralny
Charlotte właśnie dopina swoją walizkę. Wszystko zapowiada się świetnie. Jednak kilka nagłych i niespodziewanych niespodzianek pokrzyżuje jej szyki.
Gdzie?
Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
Kiedy?
29 grudnia 2018 od 20:30
Za ile?
120 zł
Organizator
Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Teatralna Scena Hotelu Gołębiewski zaprasza Państwa bardzo serdecznie na przedstawienia, pod tytułem: "Chcesz się bawić? Zadzwoń!", które odbędzie się już 29-go grudnia 2018 roku, w Karpaczu, przy ulicy Karkonoskiej 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 i 20:30, a bilety wstępu kosztują 120 złotych.

Wystąpi przed Państwem cała paleta gwiazd, a mianowicie: Michał Piróg, Anna Powierza, Michał Koterski, Dominika Gwit, Krzysztof Hanke, Piotr Pręgowski, Katarzyna Polewany, Michał Mikołajczak, Klaudia Halejcio, Marek Włodarczyk, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Iwona Rulewicz, Dorota Bierkowska.

Odbędą się dwa przedstawienia: 29-go grudnia 2018 roku, w godzinach: 17:00 i 20:30. Twórcy przedstawienia "Szalone Nożyczki" i "Mayday 2" zapraszają na kolejny już światowy przebój, który jest prawdziwą komediową ucztą wypełnioną zwrotami akcji, barwnymi postaciami oraz świetnym humorem. Spędzicie ten wieczór na sposób wyjątkowy w towarzystwie gwiazd!

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Historia zaczyna się tak: 10-ta rocznica ślubu spędzona w Paryżu? Czemu nie...cudowny pomysł - Charlotte właśnie dopina swoją walizkę. Wszystko zapowiada się świetnie. Jednak kilka nagłych i niespodziewanych niespodzianek pokrzyżuje jej szyki. Pojawią się również "malutkie" sekreciki, które utworzą pajęczą sieć, tym samym wplatając naszych bohaterów, a także widownię do spektaklu. Henry traci pracę oraz wszystkie pieniądze, które były przeznaczona na tę podróż. Zatem spełnienie paryskiego snu staje pod znakiem zapytania. Z pomocą przybywa mu Tristan, czyli wielce kreatywny sąsiad, który przedstawia propozycję wręcz nie do odrzucenia. Ten nie chcąc narażać się żonie przyjmuje niecodzienną ofertę. Bo czego nie zrobi się dla ukochanej żonki? Czy też ze strachu przed jej gniewem. Call center o zabarwieniu erotycznym jest tylko początkiem wspaniałej zabawy. Bo kiedy sama Charlotte wpadnie na trop mężowskich tajemnic, po piętach zaczyna deptać kobiecie Bloggins. Zatem co ukrywa żona? Czego poszukuje detektyw? Czym Państwa zaskoczy każda z pojawiających się na scenie postaci? Przekonajcie się sami! Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl