Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Chango - koncert

Chango - koncert
 
Stylistyką i klimatem jest im bliżej do ubiegłego wieku, a dokładniej jego drugiej połowy niż do trendów najnowszych.
gdzie?Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
kiedy?29 września 2017 od 21:30
za ile?30 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół pochodzący ze Szczecina. Stworzony jest przez doświadczonych muzyków, którzy wcześniej grali w innych formacjach: Szymon Drabkowski grał w Big Fat Mama; Borys Sawaszkiewicz grał w Ukeje oraz w Jan Gałach Band; Maciek Kałka grał w Łona i Weber i The Pimps; Kuba Fiszer grał w Free Blues Band, a także w Big Fat Mama. Muzykę grupy określić można jako improwizowane oraz połączenie instrumentalne bluesa, funku, rocka oraz jazzu. Stylistyką i klimatem jest im bliżej do ubiegłego wieku, a dokładniej jego drugiej połowy niż do trendów najnowszych. Płyta debiutancka formacji miała swoją premierę w roku 2015, w czerwcu, nakład: wydawnictwo Big Flow.

W roku 2016, w marcu formacja wydała swą płytę debiutancką, pod tytułem: "Mono vs. Stereo". Album, którego brzmienie może Was zahipnotyzować, był dopieszczony za oceanem, w Echo Mountain Studio, które znajduje się w Asheville, a także w Studio B Mastering, znajdujące się w Charlotte. To właśnie w tym ostatnim płyta nabrała swego ostatecznego oraz zdecydowanie kształtu imponującego. Do nagrań zespół zaprosił przedstawicieli przeciwstawnych biegunów muzycznych: DJ’a Falcon1, który był odpowiedzialny za scratche, jak również Tomasza Licaka - saksofonistę. Dzięki udziałowi tych Gości album uzyskał ciekawy i głównie elektryczny charakter.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29 września, do krakowskiego Harris Piano Jazz Bar, znajdującego się przy Rynku Głównym 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30 i kosztuje 30 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl