Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Chango - koncert

Chango - koncert
 
Obszary te bliższe są muzykom, cenią je bardziej niż najnowsze trendy. Stale trzymają się brzmień analogowych.
gdzie?12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16, 00-265 Warszawa
kiedy?7 czerwca 2017 od 20:30
za ile?50 zł

CHANGO, czyli czterech przystojniaków. Odrobinę nieogoleni, nieco przykurzeni, lecz ambitni. Grali już w tak wielu składach, aż w końcu zrozumieli, co tak naprawdę w muzyce istotne. Przed Państwem: Chango w składzie:

Weber & The Pimps, Łona - Maciek Kałka,
Big Fat Mama - Szymon Drabkowski,
Ukeje, Jan Gałach Band - Borys Sawaszkiewicz,
Big Fat Mama, Free Blues Band - Kuba Fiszer.

Teraz już nie zatrzymują się na ludzkim gadaniu i nie troszczą się o wyniki. Komponują i grają to co chcą oraz jak chcą. Trzeba przyznać, że pojawia się z tego artystycznego zamieszania ciekawy collage. To zwykle improwizowana oraz instrumentalna kompilacja funkowych dźwięków oraz bluesowych brzmień. Jest w tym także sporo rocka i jazzu. Klimat i stylistyka oscyluje wokół klimatów charakterystycznych dla drugiej połowy minionego wieku.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Obszary te bliższe są muzykom, cenią je bardziej niż najnowsze trendy. Stale trzymają się brzmień analogowych. Dlatego wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że nie nabiorą powagi. Grali dotychczas w przeróżnych składach na największych polskich festiwalach. Bywali również na europejskich i amerykańskich scenach. Usłyszeć ich można było na Rawie Blues, Openerze, Woodstock, Montreux Jazz Festiwal, Memphis International Blues Festiwal oraz Hip – Hop Kemp. Formacja Chango znana jest także z muzycznej współpracy z Mikołajem Trzaską i Markiem Kazaną.

Artyści zasłynęli także jako organizatorzy cyklicznych spotkań w Teatrze Kana. Comiesięczna impreza pod nazwą „DŻEM Session” cieszy się ogromną popularnością i zaliczana jest do najpopularniejszych imprez w mieście. Podczas spotkań posłuchać można muzyków, którzy należą do różnych obszarów muzycznych i dzięki temu ich wspólne improwizacje nabierają ciekawego i głębokiego wyrazu artystycznego. Formacja CHANGO zaprasza na scenę artystów znanych w całej Polsce. Wśród artystów pojawiają się znani aktorzy, świetni muzycy, doskonali dziennikarze. Scena dzielona z grupą CHANGO zarezerwowana jest wyłącznie dla miłośników dobrej muzyki i znawców ambitnych brzmień.

Takich właśnie znawców i miłośników zapraszamy 7 czerwca do klubu jazzowego 12on14, gdzie o godzinie 20:30 pojawi się grupa CHANGO. Nie może Was zabraknąć - pamiętajcie, scena przy Noakowskiego 16 w Warszawie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl