Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

CHØCØLATE x Załoga Czarnego Kota - koncert

CHØCØLATE x Załoga Czarnego Kota - koncert
 
Załoga Czarnego Kota to zespół, w którym oldschool’owe brzmienie współgra z nowoczesnymi akcentami.
gdzie?Klubokawiarnia Chmury
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?26 lipca 2017 od 20:00
za ile?5 zł

Warszawska Klubokawiarnia Chmury gościć będzie 26 lipca formację CHØCØLATE, która o 20:00 rozpocznie premierowe wystąpienie promujące mającą się ukazać EP-kę „Jewelry”. Artyści traktują ten koncert niczym sprawdzian możliwości, który zaplanowali na miesiąc przed edycją minipłyty, a dla publiczności to niepowtarzalna okazja usłyszenia grupy na żywo, taka sytuacja pojawia się po raz pierwszy. CHØCØLATE zobowiązała się dotrzymywać towarzystwa Załoga Czarnego Kota, grupa zwyciężyła sporo przeglądów, to także tegoroczni uczestnicy festiwalu Kozienalie w Lublinie.

CHØCØLATE jest polsko-kanadyjskim projektem indie pochodzącym z Lublina. Grupa założona została w roku 2017 przez grupę pasjonatów - przyjaciół. Wśród nich: Victor Wisniowski, Marcin Pałka, Piotr Cholewiński i Krzysztof Wejman. Drogi muzyków skrzyżowały się już dużo wcześniej, podczas wspólnej przygody z indie-rockową formacją "The Lipstick Monkeys". Nieco później nastąpiła przerwa w działalności grupy - Victor osiadł poza granicami Polski, a reszta chłopaków realizowała swoje małe projekty muzyczne. Pomimo dzielącej ich odległości zwyciężyła przyjaźń i wspólna pasja, dlatego chłopcy postanowili złączyć swoje siły raz jeszcze. Zaraz po powrocie Victora z Anglii postanowili założyć coś nowego, rozpoczęli eksperymenty z elektroniką.

Brzmienie formacji, mimo debiutanckiego singla, który charakteryzowały mocne gitarowe riffy pozostawiało szerokie pola do interpretacji. Dlatego charakter zespołu CHØCØLATE należy określić jako dynamiczne indie ze sporą domieszką elektroniki. W CHØCØLATE odnaleźć można inspiracje takimi grupami jak Everything Everything, Last Dinosaurs oraz The 1975.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Załoga Czarnego Kota to zespół, w którym oldschool’owe brzmienie współgra z nowoczesnymi akcentami. Muzycy zagrali już sporo koncertów. Zawsze przyświeca im cel - dobra zabawa oraz energia przekazywana dzięki prostocie aranżowanych przez nich dźwięków.

Serdecznie zapraszamy do Klubokawiarni Chmury na koncert. Tu na warszawskiej scenie przy ulicy 11 listopada 22 już 26 lipca pojawią się zespoły: CHØCØLATE i Załoga Czarnego Kota.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl