Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ceti - Snakes Are Back In Town - koncert

Ceti - Snakes Are Back In Town - koncert
 
Na płycie można usłyszeć także swoisty przegląd płyt wcześniejszych zespołu Ceti wraz z ich ponad dwudziesto - siedmio letniej działalności.
gdzie?Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
kiedy?29 lipca 2017 od 20:00
za ile?45 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert zespołu Ceti, który odbędzie się już 29 lipca 2017 roku, w gdańskim Klubie Sztuki Alternatywnej Protokultura. Koncert odbędzie się w granicach trasy koncertowej "Snakes Are Back In Town", która promuje nowy album, pod tytułem: "Snakes of Eden".

Zespół Ceti jest niekwestionowaną ikoną metalu polskiego, pod czujnym okiem Grzegorza Kupczyka. Muzyka pełna jest energii, przebojowości oraz szybkości z kopniakiem rock'n'rollowym. Ceti tworzy już od dwudziestu siedmiu lat niezłą historię i muzykę.

Nowy album formacji jest, pod muzycznym względem, w wielkiej mierze kontynuacją płyty "Brutus Syndrome" z roku 2014, z mocnymi, twardymi gitarami, sekcją agresywną rytmiczną, a także melodiami wpadającymi łatwo w ucho. Materiał, który znajduje się na krążku jest składającym hołd klimatowi osiemdziesiątych lat, łączy ich świetne osiągnięcia z wielce nowoczesnym spojrzeniem na dzisiejszego idea Hardrocka. Na płycie można usłyszeć także swoisty przegląd płyt wcześniejszych zespołu Ceti wraz z ich ponad dwudziesto - siedmio letniej działalności. Kompozycjami zajęli się:

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

* Tomasz Targosz, który jest basistą w zespole
* Grzegorz Kupczyk, który jest tutaj wokalistą

Natomiast teksty są dziełem wyłącznym Tomasza Targosza. Okładkę zaś zaprojektował Piotr Szafraniec, który jest z kolei grafikiem, pracującym z formacją przy okazji poprzedniej płyty. Idea tej okładki, jak i zawarte w niej piosenki nawiązują do ludzkiego egzystencjalizmu i filozofii, nie tylko w kontekście biblijnym czy religijnym, jak mogłaby wskazywać sama okładka, ale również szerzej oraz ogólniej ujętej kondycji człowieka współczesnego, która została podjęta na płycie, pod tytułem: Brutus Syndrom". Jest to filozofia życia, jak również jego smutki i radości, nade wszystko jednak to czysty Rock And Roll.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl