Catz n Dogz - Catz 'N Dogz
Już z końcem stycznia odwiedzi Państwa duet, jaki ciężko pracował od pokornych początków, do samego międzynarodowego uznania - to Catz ‘N Dogz!
Gdzie?
Klub Prozak 2.0
Pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków
Kiedy?
25 stycznia 2020 od 23:30
Za ile?
30 zł

Już z końcem stycznia odwiedzi Państwa duet, jaki ciężko pracował od pokornych początków, do samego międzynarodowego uznania - to Catz ‘N Dogz! Swymi dokonaniami zaimponowali na długi czas społeczności elektronicznej muzyki. Będąc mocnym liderem w rewolucji elektroniki na terenie Europy Wschodniej, już wcześniej duet zdobił okładki magazynów, jak między innymi: "DJ Mag Spain", czy "Mixmag". Trzymali również miejsca na elitarnych rankingach, na przykład: ‘DJ Mag’s Top 10 Albums of 2015’, czy ‘RA Top 100’, w zamian za ich album, pod tytułem: ‘Basic Colour Theory’. Zaskoczyli wszystkich w zeszłym roku, ponieważ weszli w kolaboracje z artystami, jak miedzy innymi: Taco Hemingway, ale najlepiej gdybyście Państwo sami ich posłuchali!

Na scenie razem z chłopakami podczas tej nocy usłyszycie naszych rezydentów: Discox oraz Senthia. Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go stycznia 2020 roku, do krakowskiego Klubu Prozak 2.0, znajdującego się przy Placu Dominikańskim 6. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl