Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Carsky - koncert

Carsky - koncert
 
Na żywo artysta prezentuje swą muzykę jako live acty, dodając do tego wokal i gitarę.
gdzie?Klub Piękny Pies
Bożego Ciała 9, 31-059 Kraków
kiedy?11 stycznia 2018 od 20:00

Carsky zachwycił w kwietniu publiczność swym solowym debiutanckim singlem, który nosi tytuł: "Dreams". Niedawno utwór ten przekroczył 130 tysięcy odtworzeń na popularnym Spotify. Muzyka artysty jest połączeniem melodii łatwo wpadających w ucho słuchacza, a także soulowych wokali. Pomimo, iż do tego czasu Carsky wyjawił światu tylko trzy swoje utwory, to zdążył zagrać już na Open'er Festiwal, w roku 2017, pobiec oraz zagrać na Kraków Business Run, we wrześniu, dla około 5-cio tysięcznej publiki, jak również dał kilkadziesiąt koncertów w kraju.

Na żywo artysta prezentuje swą muzykę jako live acty, dodając do tego wokal i gitarę. Jego piosenki usłyszeć możemy, na przykład w Trójce Polskim Radiu, czy na ChilliZet, Radiofonia, Planeta.fm i innych. Carsky zagrał również 22-go września 2017 roku na imprezie, o nazwie Blue Night Absolut, na której spośród stu zespołów kanadyjskich został wybrany, a w jury zasiadali muzycy Kamp!.

Ukazała się teraz EP-ka, która nosi tytuł: "Make Me Pure". Natomiast na koncert zapraszamy serdecznie 11-go stycznia, do krakowskiego Klubu Piękny Pies, znajdującego się przy ulicy Bożego Ciała 9. Zaczynamy o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl