Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Carrantuohill - koncert

Carrantuohill - koncert
 
Główną zaletą Carrantuohill jest, iż ich występy odbywać się mogą z wielkim powodzeniem, tak w atmosferze irlandzkiego tradycyjnego pubu, jak również na wielkich festiwalowych scenach
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?26 października 2017 od 19:00
za ile?45 zł

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na wspaniały koncert celtyckiej muzyki, który wykona formacja Carrantuohill.

Grupa Carrantuohill już od trzydziestu lat wykonuje muzykę, która opiera się na tradycji Celtów. Zrealizowała do tej pory więcej niż dwa tysiące sześćset koncertów w kraju oraz za jego granicami. Zespół ponad to wydał piętnaście albumów, a przy ich produkcji prowadził współpracę z licznymi znanymi artystami, jak na przykład z: Anną Marią Jopek, Stanisławem Sojką, Anną Dymną, Pawłem Kukizem, Kubą Badachem, Anitą Lipnicką, Robertem Kasprzyckim, Krzysztofem Ścierańskim, Urszulą Dudziak, Markiem Raduli, Wojciechem Karolakiem, Tomaszem Szukalskim, Maciejem Balcarem i innymi.

Album, pod tytułem: "INIS" zyskał status złotego, natomiast "SESSION-natural irish and jazz" okrył się platyną muzyczną, i dodatkowo został nagrodzony Fryderykiem, kategoria: etno-folk. Zespół Carrantuohill gościł wiele razy w Irlandii, gdzie występował na największych festiwalach irlandzkich, a także zdobywał cenne umiejętności grania "u źródeł". Jako największe zaszczyty grupy należy wymienić tutaj koncerty: Claremont McKenna College, Kalifornia, na zaproszenie osobiste Czesława Miłosza, jak również udział w festiwalu - największym na świecie z gatunku celtyckiej muzyki, zwanym "Irish Guinness Festival", Szwajcaria.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Główną zaletą Carrantuohill jest, iż ich występy odbywać się mogą z wielkim powodzeniem, tak w atmosferze irlandzkiego tradycyjnego pubu, jak również na wielkich festiwalowych scenach, albo także na scenach teatralnych, między innymi: Roches de Celtique, we Francji; Dancing with Lunasa, w Irlandii; Irish Guinness Festival, w Szwajcarii; Cork Folk Festival, również w Irlandii; Sziget Festival, na Węgrzech; Guinness Tour, w Rosji; Guinness Tour, w Niemczech; Eurofestival, w Rumunii; Trypilskie Koło, na Ukrainie; Przystanek Woodstock, w Polsce i innych.

Muzycy z Carrantuohill używają tradycyjnych instrumentów celtyckich, jak: tin whistle, skrzypce, bouzuki, bodhran, czy też uilleann pipes. Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 26-go października 2017 roku, do Kawiarni Kmicic w Zakopanem, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11a. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 19:00, zaś bilety wstępu kosztują 45 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl