Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Caro Emerald: „Emerald Island Tour” - koncert

Caro Emerald: „Emerald Island Tour” - koncert
 
Caro tym razem zachwycona klimatami egzotycznymi, dźwiękami i instrumentami, a także gatunkiem muzycznym pochodzącym z lat pięćdziesiątych, jak również sześćdziesiątych
gdzie?Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?21 lutego 2018 od 19:00
za ile?189 zł
organizatorSTODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie wokalistę holenderską śpiewającą jazz - Caro Emerald, która wystąpi przed Wami już 21-go lutego 2018 roku, w warszawskim Klubie Stodoła - Main Stage, znajdującym się przy ulicy Stefana Batorego 10. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 189 złotych. Wokalistka w Polsce wystąpi w granicach trasy koncertowej, która promuje jej nową EP-kę, pod tytułem: „Emerald Island”.

Wokalista Caro Emerald jak do tej pory zdobyła liczne krajowe oraz międzynarodowe nagrody, a w tym: EBBA, Echo Award and Goldene Kamera i MTV EMA Belgian i Best Dutch. Piosenki artystki są grane przez wielkie radiowe stacje, a także stacje muzyczne w telewizji europejskiej. Przepiękny i oszlifowany głos, a muzyka pozbawiona nieczystości oraz jakość występów na bardzo wysokim poziomie - to prawdziwy szmaragd prosto z Holandii.

4 lata od premiery jej drugiej płyty i przyszedł czas, by wydać kolejne już dzieło wspaniałej artystki, pt.: „Emerald Island”. Caro tym razem zachwycona klimatami egzotycznymi, dźwiękami i instrumentami, a także gatunkiem muzycznym pochodzącym z lat pięćdziesiątych, jak również sześćdziesiątych, postanowiła przygotować muzyczny materiał, myśląc szczególnie o największej jak do tego czasu trasie koncertowej, która zaczęła się 28-go marca - Wielka Brytania. Mini album, na którym znajduje się sześć nowych piosenek, przenoszących słuchaczy w świat wysp tropikalnych, a także pozwalających wyczuć ciepły, przyjemny i letni wiaterek na Waszych policzkach. Nie mogłoby zabraknąć także spojrzenia popowego na rytmy swingujące, na elementy hip-hopowe, czy instrumentalne kompozycje.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

W trakcie trasy koncertowej, prócz utworów pochodzących z nowej płyty, nie zabranie z pewnością kompozycji z poprzednich płyt.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl