Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Carnage Chleyer. Chleyer Tour 2016

Carnage Chleyer. Chleyer Tour 2016
 
Zespół brał udział w licznych muzycznych przeglądach, czego owocami były wyróżnienia i nagrody, jak na przykład: Główna Nagroda - Devil Horns
gdzie?Ramydada Pub & Cafe
Stefana Żeromskiego 1, 76-270 Ustka
kiedy?25 listopada 2016 od 19:00
za ile?10 zł

Zapraszamy Państwa serdecznnie na premierowy koncert EP Carnage 'Chleyer'

Formacja Carnage została założona w roku 2008, w mieście Gdynia. Dwa lata zajęło im komponowanie repertuaru, natomiast potem zaczęły się koncerty. Później było już z górki - więcej niż 100 koncertów autorskich, a także granie na festiwalach w kraju. Scenę dzielili z prawdziwymi gwiazdami, takimi jak: Pumpeluna, Kabanos, Butelka, Lipali, Plebania, Milczenie Owiec, Nocny Kochanek, czy też The Sixpounder, The Bill, Cochise, Trzynasta w Samo Południe, jak również Woslom z Brazylii.

Zespół brał udział w licznych muzycznych przeglądach, czego owocami były wyróżnienia i nagrody, jak na przykład: Główna Nagroda - Devil Horns. Grupa zakwalifikowała się do finału ogólnoświatowego regionalnego dużego festiwalu przeznaczonego dla zespołów złożonych z młodych ludzi - Emergenza 2016. Sami o swojej muzyce mówią, że jest ona metalem z nutą rock'n'rolla oraz z brzmieniem hard rocka. Zapowiadają, że ich koncerty są bardzo energetyczne, co przenosi się na publiczność. To, że utwory są różnorodne oraz wielowymiarowe przypada do gustu szerokiej publice.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

Każdy może w tej muzyce odnaleźć coś co lubi, i utwory melodyjne, i te o cięższym brzmieniu. Ważna jest dobra zabawa, energia oraz prawdziwe podejście do świata muzyki. W roku 2015 zespół wyruszył w trasę koncertową o nazwie: "Bunttour", wraz z nimi grał wówczas pochodzący z Koszalina zespół Pampeluna. Trasa należała do udanych i tym samym Carnage postanowili nagrać oraz wydać debiutancką płytę. Po jej premierze formacja wyruszy w kolejną trasę ogólnopolską "Chleyer Tour".

Hellvoid
Formacja o nazwie Hellvoid jest mieszanką bass'n'roll/doom/sludge/stoner. Głównymi instrumentami, które dają oparcie brzmieniu grupy są basowe gitary, ściślej dwie. Grupa została założona w roku 2015.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl