Cancer Bats / Sky Collapse
Cancer Bats jest hardkorową formacją punkową znaną już świetnie publiczności polskiej, głównie z najlepszych koncertów na żywo!
Gdzie?
Pogłos Sala Główna
Burakowska 12, 01-066 Warszawa
Kiedy?
18 lipca 2018 od 19:00
Za ile?
49 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

BOREDOM BOOKING, Go Ahead i Dancin Shoes Gigs bardzo serdecznie zapraszają Państwa na jedyny w naszym kraju koncert Cancer Bats! Supportem przed gwiazdą wieczoru będzie zespół Sky Collapse. Koncert odbędzie się już 18-go lipca 2018 roku, w warszawskim Pogłosie, Sala Główna, znajdującym się przy ulicy Burakowskiej 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 49 złotych.

Cancer Bats jest hardkorową formacją punkową znaną już świetnie publiczności polskiej, głównie z najlepszych koncertów na żywo! Cancer Bats przybywają z Kanady, zaś stały skład grupy wykrystalizował się w roku 2007. Formację tworzą: Liam Cormier - wokalista, Scott Middleton - gitarzysta, Mike Peters - perkusista oraz Jaye R. Schwarzer - basista. Pomimo licznych nominacji, a także zdobytych przez nich nagród, członkowie formacji na każdym kroku starają się podkreślić swe korzenie punkowe, jak również zabiegają o bliskie kontakty z fanami, a dzięki temu na ich występach zobaczyć można coraz większą publikę. Grupa ma na swym koncie sześć albumów, ich tytuły brzmią: „Birthing the Giant”, „Bears, Mayors, Scraps & Bones”, „Hail Destroyer”, „Dead Set on Living” i “Searching For Zero” i najnowszy z nich: „The Spark That Moves”, który został wydany w tym roku, w kwietniu. Od tej premiery Cancer Bats bardzo intensywnie koncertują po kontynencie europejskim oraz po Kanadzie.

Sky Collapse to natomiast ekipa stołeczna, która gra metalcore w świetnym wydaniu. Jeżeli jeszcze ich nie słuchaliście, to z całą pewnością po ich występie polubicie te dźwięki. Z końcem roku 2016 wydali swoją pierwszą pełną płytę, pod tytułem: "The Waves".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl