Callum Spencer Poland Tour - koncert
Muzyka Brytyjczyka obejmuje także wpływy choćby słynnego Eda Sheerana i Damiena Ricea.
Gdzie?
Klub Szklarnia
Ofiar Oświęcimskich 19, 50-069 Wrocław
Kiedy?
25 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
20 zł

Przyszedł na świat i wychowywał się w North Yorkshire (Wielka Brytania), Callum Spencer przyciąga już wzrok międzynarodowej oraz krajowej muzycznej sceny. Pierwsze single artysty znalazły się na kilku ważnych playlistach na Spotify, jak również wywindowały Specera na kilku ważnych festiwalach, między innymi: The Brave Festival (Amsterdam). Po paru latach swej reputacji, tak w charakterze pisarza, jak i wykonawcy, artysta wydał właśnie swą debiutancką EP, pod tytułem: "Nothing But Strangers".

Ten album pokazuje styl eklektyczny Calluma, tak jako pisarza, jak i piosenkarza. Potrafi w sobie połączyć uduchowione pisanie o korzeniach ludowych z optymistycznymi wpływami przeróżnych artystów - zaczynając od Passengera, aż po Brucea Springsteena. Muzyka Brytyjczyka obejmuje także wpływy choćby słynnego Eda Sheerana i Damiena Ricea. Dziennikarze z radia brytyjskiego BBC głoszą, że ten chłopak przysłał do nich tylko jedną piosenkę, która tak im się spodobała, iż od razu zaprosili Calluma na sesję nagraniową. Posiada on wspaniały głos oraz wysublimowany talent, by pisać piosenki. Artysta pojawi się w naszym kraju po raz pierwszy, w czasie swej krótkiej trasy koncertowej.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go lutego 2020 roku, do wrocławskiego Klubu Szklarnia, znajdującego się przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 19. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl