Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

C'est la vie - Wieczór z przebojami Andrzeja Zauchy w Harendzie

C'est la vie - Wieczór z przebojami Andrzeja Zauchy w Harendzie
 
Najpopularniejsze przeboje Zauchy, to między innymi: "Siódmy rok", "Byłaś serca biciem", "Baw się lalkami", "Bądź moim natchnieniem", "Czarny Alibaba"
gdzie?Klub Harenda / Piwnica pod Harendą
Krakowskie Przedmieście 4/6, 00-333 Warszawa
kiedy?1 października 2017 od 20:00
za ile?40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wspaniały koncert z wielkimi hitami Andrzeja Zauchy, który będzie miał miejsce już 1-go października 2017 roku, o godzinie 20:00 - Klub Herenda, Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa.

Andrzej Zaucha urodził się w roku 1949, 12 stycznia, w mieście Kraków, zmarł natomiast w roku 1991, 10 października. Był to wokalista polaki rhythm-and-bluesowy, jak również popowo-jazzowy. Także altowy saksofonista oraz perkusista i aktor. Zaucha był też kabaretowym artystą. Najpopularniejsze przeboje Zauchy, to między innymi: "Siódmy rok", "Byłaś serca biciem", "Baw się lalkami", "Bądź moim natchnieniem", "Czarny Alibaba" - sa to utwory pochodzące z repertuaru również słynnej Heleny Majdaniec.

Inne hity Zauchy, to: "Rozmowa z Jędrkiem" nagrywana wraz z Andrzejem Sikorowskim, czy "Baby, ach te baby" pochodzący od Eugeniusza Bodo, który to nagrał z Ryszardem Rynkowskim.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Andrzej Zaucha prowadził współpracę z licznymi muzykami wykonującymi jazz, jak miedzy innymi z: Michałem Urbaniakiem, Jarosławem Śmietaną, Janem Wróblewskim oraz z formacjami tradycyjnego jazzu Beale Street Band, a także Playing Family, gdzie występował jako wokalista i Old Metropolitan Band - perkusista.

Na naszym koncercie będą rozgrywać:
Wokalista - Łukasz Lipski; Basista - Marcin Pendowski; Klawiszowiec - Paweł Lipski; Gitarzysta - Łukasz Chyliński; Perkusista - Grzegorz Grzyb. Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl