Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Byle nie o miłości – Nula Stankiewicz śpiewa piosenki Agnieszki Osieckiej

Byle nie o miłości – Nula Stankiewicz śpiewa piosenki Agnieszki Osieckiej
 
Nula Stankiewicz oraz Janusz Strobel wykreowali recital, który zatytułowali dość przewrotnie „Byle nie o miłości”.
gdzie?Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?23 sierpnia 2017 od 20:00

Sopocki Teatr Atelier imienia Agnieszki Osieckiej przygotował szczególny program, który pomoże upamiętnić dwudziestolecie śmierci wyjątkowej kobiety, niezwykłej poetki - Agnieszki Osieckiej.

23 sierpnia na deskach sceny przy alei Franciszka Mamuszki 2 "Byle nie o miłości" przedstawienie, podczas którego Nula Stankiewicz wykona piosenki Agnieszki Osieckiej. Wokalistka wystąpi w zaszczytnym towarzystwie wybitnych muzyków. Za aranżacje oraz partie gitarowe odpowiedzialny jest Janusz Strobel. Akordeon i fortepian zarezerwowano dla Andrzeja Jagodzińskiego.

Nula Stankiewicz oraz Janusz Strobel wykreowali recital, który zatytułowali dość przewrotnie „Byle nie o miłości”. Program obejmuje kilkanaście utworów, które najtrafniej nazwać miniaturowymi opowieściami ułożonymi w nieprzypadkowym porządku chronologicznym. Recital przeplatany będzie wspomnieniami, listami, fotografiami z Agnieszką Osiecką w roli głównej.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Koncert dedykowany jest wszystkim tym, którzy lubią nucić piosenki Agnieszki Osieckiej oraz dla tych, którzy cenią nowinki jazzowe i wsłuchują się w możliwości interpretacyjne i aranżacyjne jazzu. Zanosi się na wydarzenie muzyczne, w którym nie zabraknie popularnych i lubianych piosenek Osieckiej. Organizatorzy planują także pewną niespodziankę... Podczas koncertu Nula Stankiewicz wykona mało znane, odnalezione w zakamarkach muzycznych archiwów utwory artystki. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl