Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Buslav - koncert

Buslav - koncert
 
Wydawnictwo muzyczne sygnowane podpisem Buslav charakteryzuje prostota formy, która kieruje tu bezpośrednio do sedna przywoływanych tematów.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?3 grudnia 2016 od 20:00

W Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu 3 grudnia o 20:00 na scenie pojawi się słynny kompozytor, twórca tekstów i multiinstrumentalista Buslav. Ma za sobą wieloletnie doświadczenie również międzynarodowe jako sesyjny muzyk w formacjach house-bandowych w NYC w Vilage Underground, Cheryl Pepsii Riley. Artysta po wielu latach postanowił wypuścić w świat swój pierwszy solowy album.

Wydawnictwo muzyczne sygnowane podpisem Buslav charakteryzuje prostota formy, która kieruje tu bezpośrednio do sedna przywoływanych tematów. Buslav to projekt, który cechuje odwaga w przekraczania granic osobistego poznania. To piękna opowieść o ludzkiej ciekawości, doświadczeniu i emocjach, które towarzyszą poznaniu, a wszystko to zamknięte w przejmujących dźwiękach.

Artysta w kwietniu wystąpił na poznańskim Spring Break, showcase’owym festiwalu, gdzie doczekał się znakomitego przyjęcia. W opinii wielu dziennikarzy figuruje jako jedno z największych odkryć Spring Break.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Debiut Buslava ukazał się jesienią 2016 roku, pod szyldem Warner Music. Zapraszamy! 3 grudnia na kołobrzeskiej scenie RCK muzyczne odkrycie roku 2016 - Buslav! Startujemy o 20:00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl