Bulwar[t] Etno: Kapela Kożuch

Bulwar[t] Etno: Kapela Kożuch
Muzycy Kożucha próbują poznać, a także utrwalać charakterystykę, jak również styl każdego z tych regionów, ponieważ ponad wszystko pragną grać muzykę, pochodzącą z miejsc, na których sami zamieszkują.
Gdzie?
Zalew Nowohucki
Bulwarowa, 31-907 Kraków
Kiedy?
15 lipca 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Kapelę Kożuch, która wykonuje muzykę tradycyjną, pochodzącą z okolic Łodzi oraz otaczających miasto bardzo bogatych w kulturę regionów: łowickiego, łęczyckiego, opoczyńskiego, sieradzkiego, czy też rawskiego. Muzycy Kożucha próbują poznać, a także utrwalać charakterystykę, jak również styl każdego z tych regionów, ponieważ ponad wszystko pragną grać muzykę, pochodzącą z miejsc, na których sami zamieszkują.

Źródłem, a także inspiracją są dla zespołu głównie spotkania z mistrzami, którzy wciąż żyją. Są to przede wszystkim muzycy ze starszego pokolenia, jak i nagrania archiwalne.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 15-go lipca 2018 roku, przy krakowskim Zalewie Nowohuckim, który znajduje się przy ulicy Bulwarowej. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl