Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bulgoty- Promocja EP "Bulgoty" - koncert

Bulgoty- Promocja EP "Bulgoty" - koncert
 
Muzyka formacji inspirowana jest alternatywą oraz rockiem, wszystko to wzbogacone o analogowe, tłuste brzmienia klawiszowych instrumentów, które ocierają się o fusion, a także o jazz.
gdzie?Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?16 listopada 2017 od 20:00
za ile?10 zł

Zespół Bulgoty rozpoczął swoją działalność w roku 2014, w mieście Elbląg, zaś w roku 2017, we wrześniu wydał swą debiutancką Ep-kę, pod tytułem: "Bulgoty". Została ona nagrana w studiu, w Elblągu, nazwanym Electric Sound Studio, a zmiksowana dzięki uprzejmości Piotra Łukaszewskiego, z kolei w studio trójmiejskim Custom34. Muzyka formacji inspirowana jest alternatywą oraz rockiem, wszystko to wzbogacone o analogowe, tłuste brzmienia klawiszowych instrumentów, które ocierają się o fusion, a także o jazz. W skład grupy wchodzą artyści związani również z Grażyną Łobaszewską lub Tomkiem Steńczykiem, zaś z drugiej strony także z formacji Fuzz i Ptaky.

Dowiedzie to z pewnością powstaniu wybuchowej mieszanki muzycznej, na której koncert zapraszamy Państwa serdecznie już 16-go listopada 2017 roku, do gdańskiego Wydziału Remontowego. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl