Bułat Okudżawa i Włodzimierz Wysocki - dwaj najwięksi bardowie XX w.

Bułat Okudżawa i Włodzimierz Wysocki - dwaj najwięksi bardowie XX w.
Koncert ten będzie niezapomniany, nasycony nostalgią, naznaczony odrobinką filozoficznej zadumy, jednak nie pozbawiony dobrego humoru oraz nutki satyry
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
15 lutego 2019 od 19:00
Za ile?
35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wieczór niezwykły, który poświęcamy dwóm najwspanialszym bardom wieku XX, czyli Bułatowi Okudżawie i Włodzimierzowi Wysockiemu. Ich artystyczna twórczość na zawsze już wpisała się w tradycję oraz historię piosenki. Swą wielką charyzmą dotarli do milionów fanów na całej kuli ziemskiej. Artyści śpiewali na przekór KGB, panującemu ustrojowi i na przekór cenzurze. Dawało to ludziom nadzieję. Zatem na scenie usłyszycie najpiękniejsze i największe, również najlepiej znane przeboje, które będą wykonywać Piotr Kajetan Matczuk, Artur Chyb, Tomasz Imienowski muzycy z formacji Piramidy.

Koncert ten będzie niezapomniany, nasycony nostalgią, naznaczony odrobinką filozoficznej zadumy, jednak nie pozbawiony dobrego humoru oraz nutki satyry wieczór spędzany z przepięknym słowem oraz cudowną muzyką. Repertuar koncertu został bardzo starannie przemyślany. Czekają na Państwa długie chwile rozrzewnienia muzycznym obrazem, a jego ilustratorem jest świetny głos samego Piotra Kajetana Matczuka, a także perfekcyjnie wykonany akompaniament od Tomasza Imienowskiego oraz Artura Chyba. Pieśni, które składają się na ten projekt, wybrane zostały przez muzyków w dość przemyślany sposób. Zatem program charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem pod muzycznym względem. W czasie koncertu artyści opowiedzą o dramatycznym i barwnym życiu obu panów. Podczas koncertu można będzie usłyszeć dobrze znane pieśni samego Bułata Okudżawy, jak między innymi: Pieśń gruzińską, Balonik, Pieśń o papierowym żołnierzyku, Wybaczcie piechocie, Modlitwa Dopóki ziemia kręci się. Również niezapomniane pieśni Włodzimierza Wysockiego, a w tym legendarne już konie narowiste i wiele innych.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie 15-go lutego 2019 roku, do gdańskiego Oliwskiego Ratusza Kultury, znajdującego się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl