Bukartyk / Ajagore - "Raport z przesłuchania" - koncert

Bukartyk / Ajagore - "Raport z przesłuchania" - koncert
Warto również nadmienić, że muzycy zespołu AJAGORE na co dzień towarzyszą w muzycznej wędrówce Jorgosowi Skoliasowi, czy Grażynie Łobaszewskiej.
Gdzie?
Kalinowe Serce
Krasińskiego 25, 01-580 Warszawa
Kiedy?
13 września 2019 od 19:30
Za ile?
80 zł

Projekt Bukartyk/AJAGORE jest efektem spotkania wspaniałych osobowości na krajowej muzycznej scenie, Piotra Bukartyka, który jest świetnym tekściarzem, charyzmatycznym wokalistą, wnikliwym obserwatorem rzeczywistości, a także muzyków z formacji AJAGORE, instrumentalistów, którzy nie pozwalają zamknąć się w żadne ramy stylistyczne - zaczynając od jazzu i rhythm n blues poprzez folk amerykański, muzykę country oraz nasze ludowe tradycje. Warto również nadmienić, że muzycy zespołu AJAGORE na co dzień towarzyszą w muzycznej wędrówce Jorgosowi Skoliasowi, czy Grażynie Łobaszewskiej. Z kolaboracji AJAGORE/Bukartyk powstać musiało zatem coś na wskroś nietuzinkowego, zaś kiedy dodamy do tego jakże bezkompromisowy komentarz dotyczący otaczającej nas rzeczywistości, dostaniemy styczność ze zjawiskiem niespotykanym dziś na scenie.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go września 2019 roku, do warszawskiego Kalinowego Serca, znajdującego się przy ulicy Krasińskiego 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl